دنیای مسحورکننده موسیقی را در تریلر انیمیشن جدید دیزنی به نام آرزو به نمایش بگذارید

امروز والت دیزنی اولین تیزر تریلر انیمیشن Wish را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این انیمیشن جذاب موزیکال هستیم.

انیمیشن Wish موزیکال بعدی انیمیشن Disney Animation Studio و اکنون خواهد بود در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تیزر تریلر این انیمیشن موزیکال منتشر شد. امروز والت دیزنی اولین تریلر انیمیشن آرزو را منتشر کرد که طی آن با شخصیت آشا و بز نازش آشنا می شویم و در ادامه شاهد ترکیب تصاویر سه بعدی و دو بعدی هستیم که این انیمیشن را متفاوت و جذاب جلوه می دهد. در ادامه می توانید اولین تریلر انیمیشن Wish را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین برخلاف انیمیشن های اخیر دیزنی، به نظر می رسد انیمیشن آرزو شاهد بازگشت شخصیت منفی کلاسیک باشد. والت دیزنی علاوه بر تریلر، اولین پوستر آرزو را نیز منتشر کرد که در زیر مشاهده می کنید:

اولین پوستر انیمیشن آرزو

آریانا دبوسی مثل آشا کریس پاین به عنوان پادشاه ماگنیفیکو، آلن تودیک در نقش والنتینو (آشا گوز) دی بردلی بیکر و فرانک وکلر از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Wish صداپیشگی کردند و به صداپیشگی مشغول بودند. کریس باک کارگردان انیمیشن Tarzan، انیمیشن Surf’s Up، انیمیشن Frozen و انیمیشن Frozen 2 کارگردانی انیمیشن Wish را بر عهده دارد و Fawn Wirsanthorn در ساخت این انیمیشن موزیکال به عنوان دستیار کارگردان به باک کمک خواهد کرد.

“آرزو” داستان آشا را دنبال می کند که آرزوی بسیار قوی می کند که توسط نیروی کیهانی که چیزی نیست جز یک توپ کوچک از انرژی پایان ناپذیر به نام ستاره به آن پاسخ می دهد. آشا و استار با پادشاه مگنیفکو، حاکم روخاس ملاقات می‌کنند و باید ثابت کنند که چه اتفاقات باورنکردنی می‌تواند رخ دهد وقتی اراده یک انسان شجاع با جادوی ستارگان ترکیب شود و در عین حال جامعه آنها را نجات دهد.

  ایران کلود مارکت هر آنچه در سرویس ابری نیاز دارید!

انیمیشن Wish در تاریخ 22 نوامبر (1 دسامبر) روی پرده سینماها می رود. جولیا مایکلزاین خواننده و ترانه سرای آمریکایی چندین آهنگ اورجینال را برای Wish نوشت و ضبط کرد که موسیقی متن این انیمیشن را نیز بر عهده خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید