صحنه مبارزه خونین و فلورانس پیو در اولین تصاویر رسمی Dune 2

برادران وارنر با همکاری Venti Fer اولین تصاویر رسمی فیلم Dune Part 2 را با بازی Timothée Chalamet و Florence Pugh منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی از Dune Part 2 منتشر شد مجله Ventifer شماره جدید خود را به فیلم Dune 2 اختصاص داد و طی این عکس ها شاهد بازگشت شخصیت های قسمت اول مانند Timothée Chalamet و Zendia به ظاهر هستیم. از شخصیت های جدید این قسمت که فلورانس پیو، آستین باتلر و لئا سیدوکس مسئولیت این شخصیت ها را بر عهده دارند. در طول اولین عکس های فیلم Dune Part 2 نیز می توانید نبرد خونینی را مشاهده کنید که محوریت آن جاش برولین و دیو باتیستا است و در ادامه این عکس ها را مشاهده می کنید:

این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان تلماسه اثر فرانک هربرت را دنبال می کند. دنیس ویلنوو اخیراً Dune Part 2 را به عنوان یک فیلم جنگی حماسی در طول Cinemacon توصیف کرده و قول داده است که در طول آن شاهد نبردهای زیادی در کنار بسیاری از دنیاهای جدید خواهیم بود. در کنار این، تیزر Dune 2 نیز منتشر شد که در آن Timothée Chalamet سوار بر یک کرم غول پیکر دیده می شد، اما این تریلر هنوز به صورت آنلاین منتشر نشده است.

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاسگارد، دیو باوتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پوگ، کریستوفر واکن، لئا سیدوکس، آستین باتلر تیم بلیک نلسون و سهیلا یعقوباز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. دنی ویلنوو وظیفه کارگردانی فیلم Dune، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Dune 2 بازگشت که مانند قسمت اول، جان اسپیتز و اریک راث آنها به ویلنوو کمک کردند تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد.

 

Испания

فیلم Dune که اکران همزمان در سینماها و HBO Max دارد، کار خود را با درآمد افتتاحیه 41 میلیون دلار آغاز کرد و در مجموع توانست بیش از 4.4 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که شامل 1.108 میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیشتر است. از 292، 3 در باکس آفیس بین المللی. فیلم Dune نامزد 9 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و در نهایت 6 اسکار را از آن خود کرد.

فیلم Dune Part 2 قرار است در تاریخ 3 نوامبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید