نبرد حماسی ربات در تریلر جدید فیلم Transformers 7.

امروز، پارامونت تریلر رسمی جدید Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرد که پیش نمایش نبرد حماسی بین تبدیل شوندگان را نشان می دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از Transformers: Rise of the Beasts منتشر شد. امروز پارامونت تریلر جدید و رسمی فیلم Transformers 7 را منتشر کرد که طی آن شاهد نبردی بزرگ بین ترانسفورماتورهای مختلف هستیم که آینده بشریت و زمین را تهدید می کند و حالا گروه های مختلف باید با یکدیگر روبرو شوند و با یکدیگر بجنگند. می توانید تریلر جدید Transformers: Rise of the Beasts را در زیر تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پوسترهای New Transformers: Rise of the Beasts نیز منتشر شده است که در آن ها ترکیبی از پوستر رسمی جدید فیلم به همراه پوستر شخصیت های این فیلم را می بینیم که در آن می توانیم با شخصیت های فیلم و ظاهر آن ها بیشتر آشنا شویم. :

پوستر رسمی Transformers: Rise of the Beasts

پوستری با تکشاخ در فیلم تبدیل شوندگان: ظهور جانوران

پوستر Optimus Prime در فیلم Transformers: Rise of the Beasts

آنتونی راموس، دومینیک فیشبک، لونا لورین ولز، توبی ناویگو، پیتر کالن به عنوان Optimus Prime، پیتر دینکلیج مثل اسب شاخدار ران پرلمن، میشل یو، پیت دیویدسون و کلمن دومینگو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Transformers: Rise of the Beasts حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. در این فیلم شاهد معرفی گروه های جدیدی مانند Maximals، Predacons و Terracon ها خواهیم بود.

Transformers: Rise of the Beasts قرار است در 9 ژوئن اکران شود. استیون کیپل جونیورکارگردان فیلم Creed 2 و فیلم Earth، کارگردانی قسمت جدید فیلم Transformers و نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. جوبی هارولد، فیلمنامه ارتش مردگان را نوشته است. فیلم Transformers 7 قرار است در سال 1994 در بروکلین اتفاق بیفتد، در حالی که نیویورک و پرو از دیگر لوکیشن های فیلم خواهند بود.

  زمان شروع فیلمبرداری فصل پنجم سریال Stranger Things را تعیین کنید

دیدگاهتان را بنویسید