Star Wars Jedi: Survivor از حالت New Game Plus پشتیبانی می کند

الکترونیک آرتز اخیرا تایید کرده است که بازی Star Wars Jedi: Survivor همزمان با عرضه، قابلیت New Game Plus را نیز در اختیار طرفداران قرار می دهد.

بازی Star Wars Jedi Survivor فردا به صورت رسمی در بازار جهانی عرضه می شود. روز گذشته واکنش منتقدان به ساخته جدید استودیوی بازی سازی Respawn منتشر شد و تا کنون این اثر موفق به کسب امتیاز 87 در سایت متاکریتیک شده است. در جدیدترین اخبار دنیای گیم و با توجه به فاصله کوتاهی که تا انتشار اثر مورد نظر باقی مانده است، EA ساعاتی پیش تایید کرد که بازی Star Wars Jedi: Survivor از حالت New Game Plus پشتیبانی می کند. رهایی.

کل کسیس با یک شمشیر نوری در Star Wars Jedi: Survivor مبارزه می کندهمانطور که احتمالاً شما دوستان زومجی می دانید، نسخه قبلی این سری که با نام Star Wars Jedi: Fallen Order شناخته می شود، چند ماه پس از انتشار، قابلیت New Game Plus را اضافه کرد. وجود این حالت از روز اول در نسخه جدید بدون شک طرفداران جنگ ستارگان را بیشتر راضی خواهد کرد. با استفاده از این ویژگی می‌توانید بازی را با یک سیو جدید شروع کنید و از تمام قدرت‌ها، مهارت‌ها، حالت‌های نبرد، رنگ‌های شمشیر نوری و امتیازاتی که در دور اول تجربه بازی به دست آوردید، استفاده کنید.

در ادامه باید گفت که حالت New Game Plus بازی Star Wars Jedi Survivor سه مزیت جدید به این اثر اضافه خواهد کرد. خلوص صدمات وارده به همراهان و دشمنان بازی را در حین پیشرفت افکت بسیار افزایش می دهد. در حالت یک شاهد جنگجو جایگزینی دشمنان استاندارد با دشمنان چالش برانگیزتر منجر به نبردهای دشوارتر می شود. در نهایت به امتیاز Trendsetter می رسیم. امتیاز مورد نظر ظاهر آیتم ها را هر بار که در طول بازی می میرید یا بازپرداخت می کنید، تغییر می دهد.

  آیفون 14 پرو اولین گوشی اپل با دوربین 48 مگاپیکسلی خواهد بود

بازی Star Wars Jedi: Survivor در 28 آوریل سال جاری (8 اردیبهشت) روی پلتفرم های رایانه های شخصی. پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید