بسته الحاقی Elden Ring یک سال تمام در حال ساخت بوده است

اولین بسته الحاقی پولی برای بازی RPG Elden Ring جهان باز شبیه به Souls ظاهراً بیش از یک سال است که در حال توسعه است.

امسال استودیو FromSoftware باید با کارهای زیادی دست و پنجه نرم کند، از جمله ساخت بازی اکشن Armored Core 6: Fires of Rubicon; اثری که در 3 شهریور (25 مرداد) منتشر می شود. این استودیو همچنین در حال کار بر روی اولین بسط پولی Elden Ring، Shadow of the Erdtree است که در ماه فوریه معرفی شد و هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

البته ظاهرا توسعه این بسته الحاقی از مدت ها قبل آغاز شده است. همانطور که توسط یوتیوبر Ziostorm گزارش شده است، کنت (کین یو) چان، طراح اصلی Elden Ring و تهیه کننده/همکار کارگردان Armored Core 6، بخش تجربه کاری پروفایل لینکدین خود را به “پروژه نامشخص” در Elden Ring: Shadow of the Erdtree تغییر داده است. بنابراین ظاهراً این بسته الحاقی از آوریل 2022 در حال توسعه بوده است.

در واقع، کار بر روی DLC ظاهراً حدود دو ماه پس از انتشار بازی Elden Ring آغاز شد. با این حال، بسته الحاقی Shadow of the Earthtree پیش تولید احتمالاً قبل از این تاریخ باز شده بود. اگرچه این اطلاعات به هیچ وجه تضمین کننده انتشار اولین بسته الحاقی پولی Elden Ring در آینده نزدیک نیست، اما ظاهرا طرفداران باید منتظر انتشار آن پس از Armored Core 6 باشند. بنابراین، بازیکنان احتمالا می توانند این بسته الحاقی را در در پایان سال جاری یا اوایل سال 2024

البته این گزارش هنوز تایید نشده است و برای انتشار اطلاعات موثق استودیو FromSoftware یا شرکت Bandai Namco باید زمان بیشتری منتظر ماند. بازی Elden Ring در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S و PC قابل تست هستند.

  Xiaomi 12S Ultra همه گوشی ها را در تست بازی شکست داد!

دیدگاهتان را بنویسید