تاریخ اکران انیمیشن ترانسفورمرز کریس همسورث و اسکارلت جوهانسون اعلام شد

پارامونت پیکچرز از نام و تاریخ انتشار انیمیشن Transformers لیست صداپیشگان این انیمیشن را که در آن نام های بزرگی را می بینیم، فاش و منتشر کرده است.

پارامونت پیکچرز در ارتباط با eOne و Hasbro در حال ساخت یک فیلم انیمیشن بر اساس سری Transformers و اکنون در جدیدترین آن هستند اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این انیمیشن منتشر شده است. پارامونت اعلام کرده است که فیلم Transformers با نام Transformers One اکران خواهد شد و این پیش درآمد برای اکران در 19 جولای 2024 برنامه ریزی شده است. استیون اسپیلبرگ اولین انیمیشن Transformers را تهیه کرده است.

جاش کولیکارگردان انیمیشن «بازی اسباب بازی 4» که برای آن برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن شده است، کارگردانی انیمیشن «تبدیل شوندگان یک» و نگارش فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده دارد. اندرو بارر و گابریل فراری که سابقه نوشتن فیلمنامه Ant-Man and the Wasp را در کارنامه خود دارند. همچنین کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، کیگان مایکل کی، جان هام و لارنس فیشبرن صداپیشگی شخصیت های انیمیشن Transformers را بر عهده داشته اند.

حضور کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، لارنس فیشبرن، جان هام و کیگان مایکل کی در Transformers 1

Transformers One داستان Optimus Prime جوان با صداپیشگی کریس همسورث و Megatron جوان با صداپیشگی Brian Tyree Henry را دنبال می کند که از برادران به دشمنان قسم خورده تبدیل شده اند و تمرکز فیلم بر روی رابطه بین این دو شخصیت خواهد بود. اسکارلت جوهانسون صداپیشگی الیتا و کیگان مایکل کی صداپیشگی Bumble Bee را در این انیمیشن بر عهده دارند. Jon Hamm صداپیشگی Sentinel Prime و Laurence Fishburne صداپیشگی Alpha Trion در Transformers را بر عهده خواهند داشت.

  یوبی سافت می گوید سرویس آنها می تواند با گیم پلی رقابت کند

Transformers: Rise of the Beasts فیلم بعدی از سری Transformers است که Transformers 7 برای اکران در 9 ژوئن برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید