دعوت به نبرد با خون آشام ها در تریلر پرتاب Redfall

با نزدیک شدن به زمان انتشار Redfall، کمپانی Bethesda تریلر معرفی این بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

Redfall جدیدترین اثر استودیو Arcane Austin است که باید یک تجربه شوتر اول شخص مبتنی بر داستان و جهان باز را ارائه دهد. بازیکنان می توانند بازی Co-op را به صورت تک نفره یا با حداکثر سه دوست دیگر در یک تیم چهار نفره تجربه کنند. داستان بازی Redfall حول محور تلاش چهار شخصیت با ویژگی های منحصر به فرد است که در شهر جزیره ای به نام Redfall به دام افتاده اند و باید با خون آشام ها و خدایان آنها مبارزه کنند.

استودیوی آرکین قبلاً تأیید کرده است که Redfall در هنگام راه‌اندازی، حالت عملکردی که از سرعت 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کند، نخواهد داشت. سازنده بعداً اعلام کرد که این حالت در آینده از طریق یک آپدیت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. زمانی که Redfall بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس منتشر شود، تنها دارای یک حالت کیفیت است که باعث می‌شود با وضوح ۴K و ۳۰ فریم بر ثانیه در Xbox Series X و وضوح ۱۴۴۰p و ۳۰ فریم در ثانیه در Xbox Series S اجرا شود. علاوه بر عدم پشتیبانی در ۶۰ فریم. در هر ثانیه در هنگام راه اندازی، بازیکنانی که مایل به تکمیل کمپین تک نفره کامل بازی هستند، به یک اتصال اینترنتی ثابت نیاز دارند. با این حال، Arkin تایید کرد که در حال بررسی این مشکل و تلاش برای رفع آن است.

دانلود ویدیو آپارات

ردفال در ابتدا برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده بود. با این حال، Bethesda تاریخ انتشار را تا امسال به عقب انداخت. این بازی در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری بر روی پلتفرم‌های PC و Xbox Series X عرضه می‌شود، Xbox Series S منتشر می‌شود. بازیکنانی که Redfall را پیش‌خرید کرده و یا آن را از طریق Xbox Game Pass تجربه کنند، بسته شکارچی خون آشام‌ها را دریافت خواهند کرد. این بسته شامل تفنگ انحصاری Grim Tide Shotgun می باشد که پس از کشتن دشمن به مدت 8 ثانیه 20 درصد افزایش آسیب دریافت می کند. همچنین شامل پوسته شاتگان Polar Vortex و ضمیمه سلاح Blood Ravager Stake است.

  برخورد با صفحات سئو با کیفیت پایین

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Redfall چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید