لیست بازی های رایگان مه 2023 سرویس Games With Gold

مایکروسافت اعلام کرده است که سرویس اشتراک Xbox Games With Gold در ماه می 2023 چه بازی هایی را به کاربران ارائه می دهد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که مایکروسافت از لیست خدمات بازی‌های با طلای نوامبر ۲۰۲۲ برای Xbox رونمایی کرده است. کاربران این سرویس اشتراکی ماه آینده می توانند دو بازی Star Wars Episode I Racer و Hoa را روی کنسول های Xbox One و Xbox Series X تجربه کنند. پرداخت برای Xbox Series S. کاربران Xbox Game Pass Ultimate نیز به این آثار دسترسی خواهند داشت.

بازی Star Wars Episode I Racer بین 11 می تا 10 ژوئن (1 تا 31 می) در دسترس کاربران سرویس Games With Gold قرار خواهد گرفت. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا لحظات به یاد ماندنی کپسول سواری از Star Wars: Episode I – The Phantom Menace را دوباره تجربه کنند و 21 شرکت کننده مختلف به عنوان Anakin Skywalker را در خود دارد. این بازی در سال 1999 برای نینتندو 64 منتشر شد و در سال 2020 به پلتفرم های مدرن راه یافت.

بازیکنان می توانند بازی Hoa را بین 26 می تا 25 ژوئن (16 می تا 15 ژوئن) تجربه کنند. این یک پلتفرم پازل خیره کننده با سبک هنری دستی است که مطمئناً بازیکنان را مجذوب خود می کند. این بازی را به دلیل داشتن موسیقی منحصر به فرد و جلوه های بصری جذاب می توان در زمره بازی های آرامش بخش قرار داد. این بازی در سال 2021 برای پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی منتشر شد.

  بازیگر تد لاسو برای بازی در نقشی محوری به ونوم 3 می پیوندد

بازی با طلا ایکس باکس می 2023

  • بازی مسابقه ای اپیزود اول جنگ ستارگان: دوره از 11 می تا 10 ژوئن
  • بازی هوآ: دوره از 26 می تا 25 ژوئن

کاربران Games With Gold هنوز هم برای دریافت دو بازی در آوریل 2023 فرصت دارند، Out of Space: Couch Edition و Peaky Blinders: Mastermind. مایکروسافت از ماه اکتبر ارائه بازی های کنسول ایکس باکس 360 به کاربران این سرویس را متوقف کرده است. بازی‌های Xbox Game Pass ماه آوریل شامل Loop Hero، Minecraft Legends و Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly هستند.

دیدگاهتان را بنویسید