نمایش ویژگی های دسترسی بازی Forza Motorsport

در تریلر جدید Forza Motorsport، استودیو Turn 10 از ویژگی‌های دسترسی ویژه این بازی برای بازیکنان خاص رونمایی کرد.

شبیه‌ساز مسابقه‌ای Turn 10 Forza Motorsport امسال عرضه می‌شود. با این حال، سازندگان هنوز تاریخ دقیق عرضه را اعلام نکرده اند. اکنون Tren 10 تریلر جدیدی را منتشر کرده است که جزئیات جدیدی از ویژگی های دسترسی بازی را نشان می دهد. در این تریلر نها چینتالابرنامه‌نویس گیم‌پلی و گزینه‌های دسترسی، در مورد ویژگی‌های کمک رانندگی در Forza Motorsport صحبت می‌کند که مخصوص بازیکنان با نیازهای خاص است.

علاوه بر این براندون کولمشاور متخصص گزینه های دسترسی برای بازیکنان کم بینا یا نابینا به طور دقیق تری استفاده از گزینه های دسترسی را توضیح داد.

یکی از گزینه های اصلی دسترسی Forza Motorsport مربوط به روایت صوتی رویدادهای درون بازی است. به عنوان دستیار صوتی، موقعیت ماشین در پیست، نزدیک شدن دیگران، میزان چرخش در پیچ ها، نیاز به کاهش سرعت و موارد دیگر را به بازیکنان اطلاع می دهد. توضیحات مربوط به هر یک از این ویژگی ها نیز در منوی دسترسی به تنظیمات موجود است تا به بازیکنان کمک کند هر یک را بهتر بشناسند.

نورپردازی زیبا و رنگ جذاب ماشین در بازی Forza Motorsport

دیگر ویژگی های مهم دسترسی Forza Motorsport شامل گزینه های رانندگی با یک لمس برای به حداقل رساندن تلاش ترمز، فرمان یا شتاب گیری است. گزینه Narrator برای ارائه اطلاعات ناوبری در رابط کاربری موجود است. توضیحات صوتی پویا برای توصیف صحنه های سینمایی مانند انتقال روز و شب یا شرایط آب و هوایی طراحی شده اند.

همچنین امکان تبدیل متن درون بازی به گفتار یا بالعکس برای بازیکنان وجود خواهد داشت. همچنین در بازی امکان افزودن فیلترهای ویژه به عناصر مختلف مانند اتومبیل، راننده، پیست، جلوه های بصری و موارد دیگر گنجانده شده است.

  تصاویری از موتورولا فرانتیر با دوربین بزرگ 200 مگاپیکسلی منتشر شده است

موارد فوق همه ویژگی های موجود در Forza Motorsport نیستند. این افکت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کلیدهای کنترلر، زیرنویس‌ها، UI و کنتراست HUD را برای بهبود خوانایی، گزینه غیرفعال کردن پس‌زمینه متحرک، تغییر اندازه متن و گزینه‌های دشواری مختلف تغییر دهند. به نظر می رسد Turn 10 گزینه های زیادی را در بخش دسترسی بازی قرار داده است تا به بهبود تجربه بازیکنان محترم با شرایط خاص کمک کند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Forza Motorsport برای PC و Xbox Series X Xbox Series S منتشر می شود. همچنین مشترکین Game Pass از روز اول انتشار به این بازی دسترسی دارند.

نظر شما درباره آخرین اخبار Forza Motorsport چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید