وینس زامپلا: گزینه ساخت Titanfall 3 هنوز روی میز است

طبق آخرین اظهارات رئیس Respawn Entertainment، شاید مدت زیادی شاهد توسعه نسخه جدیدی از سری بازی های Titanfall نباشیم، اما رویای این پروژه همچنان ادامه دارد.

در جریان اخبار اخیر بازی، وینس زامپلا که به عنوان رئیس استودیو Respawn Entertainment که به عنوان کارگردان جدید سری Battlefield شناخته می شود، در مورد سری Titanfall صحبت می کند.

این شخص در مورد احتمال ساخت Titanfall 3 اخیرا گفته است که اکنون زمان مناسبی برای ساخت دنباله دیگری برای این فرنچایز نیست، اما دوست دارد در آینده این اتفاق بیفتد. همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز می دانید بازی Titan Fall 2 در سال 2016 منتشر شد.

سربازی که روی ربات در Titanfall نشسته است

زامپلا در گفتگوهای خود با وب سایت Barron اظهار داشت که برای اینکه استودیو شروع به کار بر روی توسعه و طراحی Titanfall 3 کند، باید ایده های درست از راه برسد و کار در زمان مناسب انجام شود. به گفته رئیس Respawn، بدون مشکلات ذکر شده، منطقی نیست که استودیوی مورد نظر روی ادامه این سری از بازی ها کار کند. در زیر بخشی از سخنان این فرد را می خوانیم:

“[ساخت نسخه جدید] باید کار درستی باشد. این مجموعه واقعاً فوق العاده ای است هم برای طرفداران و هم برای ما. اگر در زمان مناسب اتفاق نیفتد و ایده درستی نداشته باشد، منطقی نیست.»

جالب است بدانید که در ابتدای سال جاری شایعاتی مبنی بر لغو پروژه تک نفره در دنیای Titanfall توسط الکترونیک آرتز به گوش می رسید. در سال‌های اخیر، Respawn بیشتر بر روی Apex Legends و فرنچایز Star Wars تمرکز کرده است. بازی Star Wars Jedi Survivor جدیدترین بازی ساخته شده توسط استودیوی بازیسازی Respawn Entertainment از امروز به طور رسمی برای کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس. ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر شده است.

  بررسی گوگل پیکسل 7 پرو؛ پرواز بر فراز اندروید خالص

نظرت چیه عزیزم آیا نسخه های قبلی سری بازی titanfall رو امتحان کردی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید