چگونه ایمیل های اسپم را در جیمیل متوقف کنیم؟

وقتی مراحل لغو اشتراک را برای یک فرستنده خاص دنبال می کنید، Gmail از ارسال پیام های بیشتر جلوگیری می کند. با این حال، این ویژگی تنها در صورتی کار می کند که پیوند لغو اشتراک توسط جیمیل پشتیبانی شود و یک پیوند فعال باشد که متعلق به فرستنده ایمیل باشد. در واقع فرستنده باید به کاربران اجازه این کار را داده باشد، در غیر این صورت نمی توانید از لغو اشتراک برای چنین سایت هایی استفاده کنید. فرستندگان موظفند لغو اشتراک را در محتوای ایمیل قرار دهند تا کاربر مجبور به استفاده از مسدود کردن نباشد.

بنابراین، همه سایت هایی که از ارسال ایمیل استفاده می کنند ممکن است به کاربران اجازه استفاده از پیوند لغو اشتراک را ندهند. بنابراین، در صورتی که گزینه مورد نظر را در محتوای ایمیل مشاهده نمی کنید، پیشنهاد می کنیم از تابع مسدود کردن استفاده کنید. در این صورت هیچ پیامی از فرستنده دریافت نخواهید کرد و یا در صورت تمایل تمامی ایمیل های ارسالی مستقیماً به پوشه اسپم منتقل می شوند.

نحوه مسدود کردن ایمیل های اسپم در ویندوز

اگر فرستنده پیام پیوند لغو اشتراک از ایمیل های ارسال شده ارائه نکرده باشد، بهترین راه برای جلوگیری از دریافت ایمیل های تبلیغاتی مسدود کردن فرستنده است. با استفاده از این روش، ایمیل های اسپم دریافت نخواهید کرد. مگر اینکه بخواهید به پوشه ناخواسته یا هرزنامه جیمیل ارسال شوند. برای مسدود کردن مراحل زیر را دنبال کنید:

برای توقف ارسال ایمیل از آدرس مورد نظر، ابتدا وارد حساب کاربری جیمیل خود در رایانه خود شوید.

  14 مرحله برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق

حال روی یکی از ایمیل های ارسالی کلیک کنید تا محتویات آن را مشاهده کنید.

در این مرحله بر روی نماد سه نقطه در بالای صفحه سمت راست کلیک کرده و سپس از بین گزینه های زیر گزینه Block User را انتخاب کرده و در نهایت بر روی OK کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید