کارگردان و بازیگر فیلم The Alita: Battle Angel در حال مذاکره برای حضور در دنباله احتمالی این فیلم هستند

به تازگی تهیه کننده فیلم Alita: Battle Angel از افزایش احتمال ساخت دنباله این فیلم و مذاکره با کارگردان و بازیگر اصلی قسمت اول برای حضور در دنباله خبر داده است.

فیلم Alita: Battle Angel در سال 2019 با میانگین نقدهای منتقدان وارد سینما شد و 405 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت، بنابراین نتوانست هزینه های تولید خود را جبران کند. با این حال، در ادامه این فیلم اکشن سایبرپانک، توانست آرام آرام محبوبیت خود را در بین مخاطبان کسب کند، تا جایی که بسیاری دلیل شکست آن را تبلیغات ضعیف کمپانی فاکس قرن بیستم و انتظارات بیش از حد منتقدان و نقدهای تند آن ها می دانند. و کمپینی برای ساخت دنباله ای برای Alita: Angel of War توسط دیزنی ساخته شد.

در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونآرزوی طرفداران آلیتا ممکن است به زودی محقق شود. جان لاندو، تهیه کننده Alita: Battle Angel در مصاحبه ای با Screen Rant فاش کرد که در حال کار بر روی دنباله احتمالی Alita Battle Angel هستند، اما در این مرحله دیزنی هنوز چراغ سبز کامل نشان نداده است. وی در ادامه سخنان خود فاش کرد که گفتگو و مذاکره با رابرت رودریگزکارگردان قسمت اول و رزا سلزاربازیگر نقش آلیتا برای حضور در فیلم Alita Battle Angel 2.

اشک های آلیتا در فیلم آلیتا: فرشته نبرد

لاندو گفت که هر دو آماده بازی در این فیلم هستند و یکی از برنامه های آنها استفاده از فناوری و تکنیک های جدید مورد استفاده در Avatar: Way of Water برای ساخت Alita: Battle Angel 2 است. اگرچه دنباله فیلم Alita: War Angel هنوز ساخته نشده است. تایید می شود، ظاهراً دیزنی به ساخت این فیلم علاقه مند است و پس از موفقیت Avatar 2 با تهیه کننده جیمز کامرون مذاکراتی را انجام داده است و به نظر می رسد هر دو طرف علاقه مند به گسترش همکاری خود هستند. .

  شایعه: تاریخ عرضه Discord پلی استیشن مشخص شد

فیلم آلیتا: فرشته نبرد اقتباسی از مانگای محبوب به همین نام است که داستان دختری سایبورگ به نام آلیتا را دنبال می کند که به عنوان یک خرده از خواب بیدار می شود و هیچ خاطره ای از گذشته خود ندارد. اکنون او سعی می کند خاطرات خود را بازیابی کند و با خود واقعی و گذشته خود کنار بیاید و همچنین با مشکلات زندگی جدید خود روبرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید