Framsofter در تلاش است تا سرعت تولید بازی را افزایش دهد

بازی ساز در مصاحبه ای با وب سایت Eurogamer، Armored Core VI نکات جالبی در مورد فلسفه کاری Studio From Software بیان کرد.

From Software نیازی به معرفی یا تمجید ندارد. این استودیو بازی سازی ژاپنی بدون شک در دهه گذشته آثار ماندگار و درخشانی را برای علاقه مندان به بازی های ویدیویی به ارمغان آورده و کارنامه قابل توجهی از خود به جای گذاشته است. بازی Elden Ring، به عنوان ساخته اخیر From Software، سال گذشته جایزه بهترین بازی سال را در جوایز گیم دریافت کرد. اکنون، در جریان جدیدترین اخبار بازی، یکی از اعضای استودیو برنامه تیم را برای توسعه و انتشار آثار جدید و هیجان انگیز با سرعت بیشتری فاش کرد.

همانطور که احتمالا شما زومجی دوستان عزیز می دانید این استودیو به موارد مختلفی مانند پیچیدگی و عمق دنیاهای آثارش معروف است. بازی های استودیو FromSoftware در کنار مکانیزم های جذاب در گیم پلی خود، همواره کاربران را با چالش های سخت و متنوعی مواجه می کند. در حال حاضر، سازنده سری بازی های Dark Souls به سختی در حال کار روی چندین پروژه است.

ابتدا به بازی Armored Core VI: Fires of Rubicon اشاره می کنیم که اولین تریلر از گیم پلی آن دیروز در دسترس قرار گرفت. این اثر در تاریخ 25 آگوست سال جاری (3 شهریور) به طور رسمی منتشر می شود. از طرفی به نظر می رسد روند توسعه بسته الحاقی Elden Ring که با نام Shadow of the Erdtree معرفی شده بود به خوبی پیش می رود. با توجه به موارد ذکر شده، شنیدن برنامه های سازنده برای بهبود بیشتر روند و افزایش کار این استودیو تا حدودی تعجب آور است. با این حال، با توجه به موفقیت بسیار خوب Elden Ring، ممکن است این امر اجتناب ناپذیر باشد.

  دموی گیم پلی جدید از بازی Crisis Core: Final Fantasy 7

لوگوی بازی Elden Ring

به تازگی یاسوهیرو کیتائوسازنده بازی Armored Core VI در گفتگوهای خود با وب سایت Eurogamer نکات جالبی را در این باره مطرح کرده است. بخشی از صحبت های این مرد را در ادامه می خوانیم:

این همان فضایی است که ما احساس می‌کنیم همیشه برای آن تلاش کرده‌ایم: همیشه کار جدید و بدیع خلق می‌کنیم. چنین کارهایی برای ما به عنوان بازیکن جالب و سرگرم کننده است. بنابراین از این نظر، هیچ چیز واقعاً تغییر نکرده است. ما در حال توسعه چندین بازی به طور همزمان هستیم. ما چندین تیم داریم که روی پروژه های مختلف کار می کنند. امیدواریم در آینده برنامه بهتری داشته باشیم و بازی های جدیدی را در فواصل زمانی نه چندان طولانی ارائه کنیم.”

Framsofter تا به امروز نشان داده است که قادر به استفاده از لحن ها، اتمسفرها و مکانیک های مختلف برای خلق آثاری مانند Psychro، Bloodborne و Elden Ring است. شاید به دلیل افزایش پروژه های این استودیو، برخی نگرانی هایی در مورد کیفیت آثار آن داشته باشند. باید منتظر ماند و دید که From Software در آینده چه بازی هایی را به گیمرها ارائه خواهد کرد.

به نظر شما عزیزان کدام استودیو از نرم افزار را تجربه کرده اید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار و پروژه های بازی در حال توسعه با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید