انتشار اولین تریلر سریال Twisted Metal تاریخ شروع نمایش را اعلام می کند

شبکه طاووس اولین تیزر تریلر سریال Twisted Metal با بازی آنتونی مکی را منتشر کرد که در پایان تاریخ شروع سریال اتفاق می افتد.

سری Twisted Metal یکی از چندین اقتباس در حال توسعه بر اساس سری پلی استیشن است اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تیزر تریلر سریال Twisted Metal منتشر شد. در طول این تریلر کوتاه شاهد حضور جان دو هستیم که در آن ماشین خود را برای مبارزه با خطرات احتمالی آماده می کند و در انتهای تریلر نیز شاهد حضور Sweet Tooth برای لحظاتی هستیم. همچنین پخش سریال Twisted Metal از 27 جولای (5 مرداد) از شبکه طاووس آغاز خواهد شد. در زیر می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

Twisted Metal یک سریال کمدی زنده نیم ساعته خواهد بود. در طول سریال، جان دو پیشنهادی برای زندگی بهتر دریافت می کند که در آن باید بسته ای مرموز را با موفقیت به دنیای پسا آخرالزمانی تحویل دهد. او با کمک یک دزد ماشین باید با دزدان وحشی که وسایل نقلیه را نابود می کنند روبرو شود. در سری Twisted Metal، شاهد رویارویی جان دو با یک دلقک دیوانه خواهیم بود که یک کامیون بستنی بسیار آشنا را رانندگی می کند.

آنتونی مکی، بازیگر Altered Carbon و The Falcon and the Winter Soldier در فیلم Twisted Metal نقش جان دو را بازی می کند که توسط یک شیرفروش عاقل استخدام می شود تا بسته ای را در دنیایی پسا آخرالزمانی تحویل دهد. در طول این ماجراجویی و سفر، او با شخصیت های محبوب دنیای بازی Twisted Metal مانند Sweet Tooth، دلقک شیطانی با یک سری شعله های آتش، کامیون بستنی خودش و احتمالاً چند چهره جدید آشنا می شود.

  آواتار متاورس چیست و چه کاربردی دارد؟

استفانی بئاتریس، نوآ کمپبل، توماس هیدن چرچ، ویل آرنت و ساموآ جو، ریچارد کابرال و کلویی فاینمن بازیگران باقیمانده سریال Twisted Metal هستند. سری Twisted Metal اقتباسی از این سری بازی ها است رت ریس و پل ورنیک، نویسندگان Deadpool و Zombieland تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند. او همچنین مسئولیت نوشتن فیلمنامه سریال Twisted Metal را بر عهده دارد مایکل جاناتان اسمیتخالق سریال کبرا کای است که به عنوان تهیه کننده در این سریال لایو اکشن نیز فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید