بازی High on Life توسط 7.5 میلیون بازیکن مختلف

طبق اعلام استودیو Squanch Games، تعداد بازیکنان منحصر به فرد High on Life از 7.5 میلیون نفر گذشته است.

Squanch Games در یک بیانیه رسمی مطبوعاتی تایید کرد که بازی تیراندازی اول شخص High on Life توسط ۷.۵ میلیون بازیکن منحصر به فرد آزمایش شده است. با این حال، سازنده جزئیاتی در مورد اینکه چند بازیکن این بازی را خریداری کرده اند و چه تعداد از مشترکین Game Pass PC و Xbox آن را بدون خرید جداگانه تجربه کرده اند، ارائه نکرد. در هر صورت، این تعداد بازیکن برای یک بازی مستقل High on Life بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

High on Life دسامبر گذشته بر روی پلتفرم های PC، Xbox One و Xbox Series X Xbox Series S منتشر شد. محصول جدید اسکوانچ گیمز از زمان انتشار مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفت و حتی در مدت زمان کوتاهی به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های فروشگاه استیم شناخته شد.

همچنین در ماه دسامبر، گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد High on Life به محبوب‌ترین بازی در سرویس Game Pass تبدیل شده است و از دیگر بازی‌های بزرگ مانند Minecraft و Forza Horizon 5 پیشی گرفته است. دنباله آن بازی توانست بزرگترین مهمانی تجاری را در تاریخچه بازی های ایکس باکس

اسکواش گیمز در مصاحبه دسامبر خود در مورد موفقیت High on Life صحبت کرد و توضیح داد که عرضه این بازی بر روی Xbox Gamepass ارزش افزوده بالایی دارد و از این طریق توسعه دهندگان می توانند محصولی را که در شرایط عادی خریداری نمی شود به بازیکنان بیشتری معرفی کنند.

  آیا روزی در ساختمان هایی به بزرگی شهر زندگی خواهیم کرد؟

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی High on Life چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید