تعهد Respawn برای رفع مشکلات نسخه رایانه شخصی Star Wars Jedi: Survivor

استودیو Respawn اعلام کرده است که متعهد شده است تا در اسرع وقت مشکلات نسخه PC بازی Star Wars Jedi: Survivor را برطرف کند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor 9th Gen PC و کنسول ها دیروز منتشر شد. این بازی با اینکه نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد اما بدون مشکل عرضه نشد. به عنوان مثال، بدیهی است که بازی از نظر فنی بهینه نیست و به خصوص بازیکنان نسخه PC از یک پورت نامناسب رنج می برند.

استودیوی Respawn، توسعه‌دهنده بازی، بیانیه‌ای را در توییتر در رابطه با مشکلات بازی منتشر کرد که در آن آمده بود: «ما می‌دانیم که Star Wars Jedi: Survivor استانداردهای ما را برای درصدی از بازیکنان رایانه شخصی مطابقت ندارد. مخصوصاً کسانی که سیستم بسیار قوی دارند یا از سیستمی با پیکربندی خاص استفاده می کنند.

این شرکت اضافه شده در تلاش است تا مشکلات فنی بازی را حل کند. اما بازیکنان باید صبور باشند: «به عنوان مثال، بازیکنانی که از تراشه‌های چند رشته‌ای پیشرفته طراحی شده برای ویندوز 11 استفاده می‌کنند، در ویندوز 10 با مشکلاتی مواجه می‌شوند یا یک کارت گرافیک سطح بالا با پردازنده‌ای با عملکرد پایین‌تر، افت فریم غیرمنتظره را تجربه می‌کند. . نگران نباش. ما تلاش می کنیم این مشکلات را حل کنیم.»

بیانیه استودیوی Respawn در مورد مشکلات نسخه PC بازی Star Wars Jedi: Survivor

در نهایت، این بیانیه می‌گوید: «در حالی که هیچ راه‌حلی برای عملکرد نسخه رایانه شخصی وجود ندارد، تیم در حال کار بر روی اصلاحاتی است که معتقدیم عملکرد بازی را در طیف وسیعی از سیستم‌ها بهبود می‌بخشد. ما متعهد هستیم که این مسائل را در اسرع وقت حل کنیم. اما هر پچ نیاز به آزمایش قابل توجهی دارد تا مطمئن شوید مشکلات جدیدی ایجاد نمی کند. از درک شما متشکریم و از همه بازیکنانی که این مشکلات را تجربه می کنند عذرخواهی می کنیم. ما عملکرد را در همه پلتفرم‌ها نظارت خواهیم کرد و زمان به‌روزرسانی را زمانی که در دسترس قرار گرفت، اعلام خواهیم کرد.”

  قابلیت چند پلتفرم بودن بازی Blizzard's Odyssey

لازم به ذکر است که Respawn نیز تایید کرده است که طی چند هفته آینده چندین پچ برای رفع مشکلات بازی منتشر خواهد کرد. Star Wars Jedi: Survivor Game برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و رایانه های شخصی منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید