حضور خالق سریال True Detective در تیم نویسندگی Marvel’s Blade

مارول استودیوز به تازگی خالق سریال True Detective را برای پیوستن به تیم نویسندگی Blade با بازی ماهرشالا علی استخدام کرده است.

مارول استودیو در حال راه اندازی مجدد سری Blade و اکنون جدیدترین آن است اخبار سینما و تلویزیوننویسنده دیگری به این پروژه اضافه شده است. نیک پیزولاتو، خالق True Detective، اخیراً پس از قراردادی با مارول استودیو، به تیم نویسندگی Blade اضافه شد. پیزولاتا قبلا با ماهرشالا علی در فصل سوم سریال True Detective همکاری کرده بود. ایان دیماند، کارگردان فیلم White Boy Rick، کارگردانی Blade را بر عهده دارد.

مایکل استاربری، فیلمنامه نویس فیلم When They See Us، برای نگارش نسخه فعلی فیلمنامه Blade انتخاب شد، که منابع نزدیک می گویند که Pizzolatto در حال حاضر روی فیلمنامه Starberry کار می کند و چندین هفته است که روی آن کار می کند. ماهرشالا علیاین بازیگر که برای بازی در فیلم های Moonlight و Green Book برنده دو جایزه اسکار شده است، قرار است در ریبوت Blade نقش اریک بروکس را بازی کند. میا گت، دلروی لیندو و آرون پیرس بازیگران دیگری نیز در فیلم Blade حضور دارند.

همچنین قابل انتظار است کیت هرینگتون او برای بازی در نقش دین ویتمن، با نام مستعار شوالیه تاریکی در فیلم Blade، بازگشت. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از سال 2023 در آتلانتا آغاز شود. نیک پیزولاتو علاوه بر True Detective، دو قسمت از The Killing، The Magnificent Seven، Galveston و The Guilty را نوشته است. با این حال، Pizzolato برای فصل چهارم True Detective باز نخواهد گشت.

  فیلمبرداری «جوکر ۲» با حضور خواکین فینیکس با انتشار تصاویری جدید به پایان رسید.

فیلم Blade برای اکران در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید