دانلود بازی Ronin: The Last Samurai Revenge of the last samurai

بازی اندروید و آیفون Ronin: The Last Samurai داستان تاریک یک استاد هنرهای رزمی را در مسیر انتقام سخت و دردناک روایت می کند.

ژاپن کشوری با فرهنگ بسیار گسترده و تاریخ غنی است که از دیرباز به عنوان زادگاه سامورایی ها و افسانه های مختلف اساطیری شناخته می شود. با عطف به سمت تاریک این تاریخ غنی و خلق یک روایت تخیلی، رونین: آخرین سامورایی از دوران تاریک و پایانی سامورایی می‌گوید و ماجراجویی انتقامی آخرین استاد افسانه‌ای این گروه جنگی را روایت می‌کند.

از همان ابتدا، Ronin: The Last Samurai شما را در نقش یک متخصص هنرهای رزمی قرار می دهد که همه شاگردانش را به دست گروهی بی رحم از مبارزان بی رحم و قدرتمند از دست داده است. اکنون باید این ارباب سامورایی را کنترل کنید، به تنهایی وارد نبردهای سخت و نابرابر شوید تا در نهایت انتقام خون های ریخته شده توسط دشمنان خود را بگیرید.


بازی رونین: آخرین سامورایی

بازی های مبارزه ای اندروید و آیفون Ronin: The Last Samurai

این بازی از گیم پلی مهارت محور و دشوار استفاده می کند که برای تسلط بر آن به تلاش و تمرین زیادی نیاز دارد

بازی اندروید و آیفون Ronin: The Last Samurai در واقع یک بازی دشوار و مهارت محور است که برای برنده شدن آن به تلاش و تمرین زیادی نیاز دارد. همانطور که بازی از گیمر می خواهد که تمام مراحل را بدون شکست طی کند و تمام دشمنان خود را نابود کند. اگرچه در صورت شکست توسط دشمنان، مراحل از نو شروع می شود، اما ارتقاها و برخی منابع جمع آوری شده باقی می مانند تا برای ارتقا و افزایش قدرت های ثابت شخصیت استفاده شوند. بنابراین، اگر به بازی های چالش برانگیز علاقه دارید، در فرآیند تجربه Ronin: The Last Samurai، باید برای یک نبرد تمام عیار و البته بسیار ناهموار آماده شوید.

  این آخر هفته چه بازی کنیم: از جنگ همه جانبه تا یک تجربه داستان محور

به طور کلی گیم پلی شامل حرکت در محیط، حمله، استفاده از قدرت های خاص و طفره رفتن مداوم است که تسلط بر همه آنها و ترکیب آن ها به طور همزمان کار ساده ای نیست. در واقع گیمر باید در هر مرحله با انواع مختلف دشمنان مبارزه کند و با واکنش های مناسب و به موقع آنها را از بین ببرد. البته باید گفت که بازی دارای باس های قدرتمند و متنوعی نیز می باشد که پس از چندین مرحله هر بار با بازیکن روبرو می شوند.

هر رئیس دارای قدرت ها و سلاح های منحصر به فردی است که می تواند مهارت های گیمرها را در زمینه های مختلف به چالش بکشد. با این حال، Ronin: The Last Samurai نیز سلاح های مختلف و لباس های خاص را در فروشگاه یا به عنوان جایزه ارائه می دهد که البته تاثیر بسیار چشمگیری در افزایش توانایی های شخصیت دارد.

در Ronin: The Last Samurai با گرگ ها و سربازان دشمن مبارزه کنید

گرافیک و طراحی هنری نیز از دیگر نقاط قوت Ronin: The Last Samurai محسوب می شود که در سطح بسیار بالایی قرار دارند. از طراحی منحصر به فرد شخصیت ها و باس ها گرفته تا انیمیشن های مبارزات جذاب، همه آنها به زیبایی و هنرمندانه ساخته شده اند. رنگ بندی تیره و متمایز Ronin: The Last Samurai تا حد زیادی در انتقال حس غم و تاریکی دنیای بازی پیش می رود و جلوه های بصری فریبنده ای خلق می کند. البته موسیقی نیز حس یک اثر غنی ژاپنی را به گیمر منتقل می کند و نقش زیادی در عمق بخشیدن به فضای داستان دارد.

  برندگان جوایز استیم 2022 معرفی شدند

با این حال، در واقع با یک بازی سرکش و نقش آفرینی روبرو هستیم که بیش از هر چیز هدفش ارائه گیم پلی هیجان انگیز و مهارت محور است. در نهایت باید گفت که اگر کارهای سنگین و بزرگی مانند Scyro یا سریال Dark Souls را دوست دارید، Ronin: The Last Samurai می تواند تجربه جالب و سرگرم کننده ای برای شما در پلتفرم موبایل باشد. Ronin: The Last Samurai یک بازی کاملاً آنلاین است که می توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه Play و App Store دانلود کنید.

دانلود بازی Ronin: The Last Samurai

دیدگاهتان را بنویسید