فروش بازی های Little Nightmares بیش از 12 میلیون نسخه است

Bandai Namco و Tarsier Studio از فروش 12 میلیون نسخه از سری بازی های Little Nightmares خبر دادند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که Bandai Namco و Tarsier Studio از فروش ۱۲ میلیون نسخه از سری بازی های Little Nightmares خبر داده اند. این مجموعه شامل دو نسخه اصلی به نام‌های Little Nightmares و Little Nightmares 2 و همچنین یک اسپین‌آف موبایلی به نام کابوس‌های کوچک بسیار کوچک است.

Little Nightmares در سال 2017 منتشر شد و بازیکنان را تحت کنترل شخصیت Six قرار می دهد که در تلاش برای فرار از Maw، پناهگاه زیر آب پر از هیولا است. دنباله این بازی در سال 2021 منتشر شد و داستان مونو را روایت می کرد که پس از آشنایی با دختری با بارانی زرد درگیر ماجراهای جدیدی می شود.

با وجود موفقیت بزرگ بازی‌های Little Nightmares، Bandai Namco هنوز چیزی در مورد توسعه دنباله‌ها یا اسپین‌آف‌های بعدی این سری نگفته است. با این حال، ظاهرا ترسیر در حال کار بر روی یک بازی جدید است. بازی ویدیویی که این استودیو با انتشار تیزر کوتاهی در توییتر به آن اشاره کرد. استودیو Tarsier در سال 2019 توسط Embracer Group خریداری شد، اما Bandai Namco همچنان مالک سری Little Nightmares است.

بازی Little Nightmares را می توان بر روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS تجربه کرد. در حالی که برای تجربه Little Nightmares 2، می توانید به پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بروید. Xbox Series S نیز از بین رفته است. بازی Very Little Nightmares برای اندروید و iOS منتشر شده است.

  فصل دوم سریال The Last of Us در ونکوور فیلمبرداری می شود

دیدگاهتان را بنویسید