مایکروسافت ابزار طراحی AI Designer را به عنوان پیش نمایش منتشر کرده است

Designer یک برنامه وب شبیه به Canva است که می تواند طرح هایی برای ارائه ها، پوسترها، کارت پستال های دیجیتال، دعوت نامه ها و موارد دیگر ایجاد کند تا در رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر استفاده شود. این برنامه از محتوای تولید شده توسط کاربر و DALL-E 2، هوش مصنوعی متن به تصویر OpenAI برای ساخت طرح ها استفاده می کند.

ویژگی های ابزار Microsoft Designer AI

به گفته TechCrunch، این ابزار می تواند زیرنویس متنی و هشتگ مربوط به پست های شبکه های اجتماعی ایجاد کند و همچنین چندین پیشنهاد برای انتخاب را در اختیار کاربران قرار می دهد. این ابزار همچنین می تواند تصاویر متحرک با پس زمینه متحرک و متن با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کند.

برایان روگنیر، مدیر کل Microsoft 365 Consumer، در یک پست وبلاگ جدید توضیح می دهد: «از اکتبر، مدل های هوش مصنوعی به طور پیوسته در حال بهبود بوده اند و ما در تلاش هستیم تا این قابلیت های قدرتمند را از طریق Designer به روش های لذت بخش تر ارائه دهیم. و در عین حال، زمانی که شما بر خودتان کنترل دارید.»

مایکروسافت می‌گوید Designer در آینده ویژگی‌های ویرایش بیشتری را دریافت خواهد کرد، از جمله توانایی گرفتن یک شی به یک نقطه خاص و تکمیل خودکار اطراف یک تصویر. ویژگی‌های دیگری مانند حذف و جایگزینی پس‌زمینه نیز به کاربران اجازه می‌دهد اشیا، افراد یا چیزهای دیگر را در پس‌زمینه تصاویر حذف یا تغییر دهند.

غول مستقر در ردموند توضیح می دهد که Designer در طول دوره پیش نمایش رایگان خواهد ماند و از طریق وب سایت آن و همچنین از طریق نوار کناری مرورگر Edge در دسترس است. هنگامی که این برنامه به طور کلی در دسترس کاربران قرار گیرد، بخشی از اشتراک های شخصی و خانوادگی مایکروسافت 365 خواهد بود و دارای ویژگی های رایگان برای غیر مشترکین خواهد بود، هرچند جزئیات بیشتری ارائه نشده است.

  امکان ریمستر دو بازی Sam و Max برای PS4 و PS5

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید