من سعی می کنم اولین تریلر پیش درآمد بازی Hunger Games را برنده شوم

Lionsgate اولین تریلر بازی The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Serpents را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که لاینزگیت اولین تریلر فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Serpents را منتشر کرده است. تام بلیت و راشل زگلر پخش شده است شما می توانید اولین تریلر پیش درآمد Hunger Games را در کانال یوتیوب Lionsgate تماشا کنید. این فیلم 26 آبان (26 آبان) اکران می شود.

پوستر پیش درآمد بازی های گرسنگی

در خلاصه داستان پیش درآمد «بازی‌های گرسنگی» می‌خوانیم: «سال‌ها قبل از اینکه او رئیس‌جمهور مستبد پانم شود، کوریولانوس اسنو آخرین امید خانواده رو به زوال‌اش محسوب می‌شد. خانواده ای که زمانی مغرور بودند اما بعد از جنگ اعتبار خود را از دست دادند. با نزدیک شدن به دهمین دوره بازی های سالانه گرسنگی، اسنو جوان پس از انتخاب شدن به عنوان مربی لوسی گریبرد، دختری از منطقه 12 فقیر، مضطرب و نگران می شود. اما پس از اینکه لوسی گری توجه پانم را با اجرای جسورانه آوازی جلب کرد، اسنو فکر می کند که ممکن است او ممکن است بتواند جریان را به نفع خود تغییر دهد.

تام بلیت در نقش کوریولان اسنو، ریچل زیگلر در نقش لوسی گریبرد، جاش آندرس ریورا به عنوان سیجان پلینت، هانتر شیفر مثل ببر برفی، جیسون شوارتزمن در نقش لوکرتیوس فلیکرمن، پیتر دینکلیج به عنوان Casca Highbottom، ویولا دیویس به عنوان دکتر ولومنیا گل، بورن گورمن به عنوان فرمانده هاف، فیونولا فلانگان به عنوان مادربزرگ کوریولان اسنو، ایزوبل جاسپر جونز با بازی مایفر لیپ، داکوتا شاپیرو به عنوان بیلی تپ، حمام ریلی در نقش ماد ایوری و جورج سامنر سامرز در پیش درآمد The Hunger Games بازی می کند.

  نقد و بررسی انیمیشن جادوگر فیل خواهر و برادر در جستجوی یکدیگر

فیلم «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» بر اساس پس زمینه رمان ساخته شده است سوزان کالینز این بازی با همین نام ساخته شد و وقایع 64 سال قبل از رویدادهای سه گانه بازی های گرسنگی را توصیف می کند. فرانسیس لارنسکارگردان 3 قسمت از فیلم های بازی های گرسنگی بار دیگر در راس اقتباس فیلم جدید قرار گرفت و به همراه نینا جیکوبسون و برد سیمپسون او به عنوان تهیه کننده اجرایی کار می کرد. پیش نویس نهایی فیلمنامه پیش درآمد Hunger Games مایکل لزلی به فعالیت نویسندگی پرداخت و مردیث ویک و اسکات اوبرایان آنها پروژه را کنترل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید