نقش داکوتا فانینگ در فیلم The Watchers به ​​کارگردانی ایشانا نایت شیامالان

داکوتا فانینگ برای بازی در تریلر فوق طبیعی The Watchers از نیو لاین انتخاب شده است.

در اخبار سینما و تلویزیون متوجه شدیم که داکوتا فانینگ برای ایفای نقش در فیلم ناظران انتخاب شد. ایشانا نایت شیامالانیک دختر ام نایت شیامالان او در اولین تلاش خود به عنوان کارگردان، سکان هدایت این فیلم را بر عهده می گیرد. این فیلم جدید برای اکران در تاریخ 18 ژوئن 1403 (7 ژوئن 2024) برنامه ریزی شده است.

داکوتا فانینگ در نقش یک هنرمند 28 ساله به نام مینا که در یک جنگل بکر وسیع در غرب ایرلند به دام افتاده است بازی خواهد کرد. در خلاصه داستان فیلم Watchers آمده است: «وقتی مینا سرپناهی پیدا می‌کند، ناخواسته در جنگل با 3 غریبه گیر می‌کند که هر شب توسط موجودات مرموز تماشا و تعقیب می‌شوند.»

ام نایت شیامالان فیلمنامه The Watchers را نوشت و در نوشتن آن مشارکت داشت اشوین راجان از Blinding Edge Pictures و نیمیت منکد توسط Inimitable Pictures تولید شده است. New Line حقوق این تریلر ماوراء طبیعی را در رقابتی شدید با دیگر کمپانی های فیلمسازی به دست آورد. از جمله عوامل اجرایی فیلم ناظران می توان به موارد زیر اشاره کرد: جو هوم وود و استیون دمبیتزر اشاره دارد به

داکوتا فانینگ که در فیلم Fireman با دنزل واشنگتن او در فیلم The Equalizer 3: The Final Chapter ساخته سونی پیکچرز ایفای نقش می کند و به زودی او را می بینیم. این بازیگر آمریکایی در سریال کوتاه نتفلیکس The Perfect Couple بازی کرد نیکول کیدمن، لیو شرایبر و ایو هیوسون و سریال کوتاه مدت ریپلی بر اساس رمان ها ایفای نقش می کند پاتریشیا هایسمیت ساخته خواهد شد.

  Battlefield 2042 و Minecraft Dungeons به پلی استیشن پلاس می آیند

دیدگاهتان را بنویسید