بازی Wo Long: Fallen Dynasty بیش از 1 میلیون نسخه فروخته است

بازی Wo Long: Fallen Dynasty که در روز اول در سرویس Gamepass منتشر شد، توسط بیش از 3.8 میلیون بازیکن امتحان شده است.

کمپانی Koei Tecmo پیش از این از عملکرد خوب بازی Wo Long: Fallen Dynasty خبر داده بود و حالا در میان جدیدترین اخبار این بازی، متوجه شدیم که فروش این محصول اکشن RPG از مرز 1 میلیون نسخه عبور کرده است. از زمان عرضه در ماه مارس، این بازی توسط بیش از 3.8 میلیون بازیکن از جمله کاربران Game Pass امتحان شده است. Koi Tecmo این بازی را از روز اول انتشار در اختیار کاربران Game Pass قرار داد.

استودیوی Team Ninja در حال حاضر سخت در حال کار بر روی به‌روزرسانی‌های آینده Wo Long: Fallen Dynasty، از جمله Season Pas حاوی بسته‌های الحاقی داستان است. اولین بسته الحاقی این بازی فانتزی با عنوان Battle of Zhongyuan در ژوئن 2023، بسته الحاقی دوم با نام Conqueror of Jiangdong در سپتامبر 2023 و آخرین بسته الحاقی با عنوان Upheaval در Jingxiang در دسامبر 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

زمان نشان خواهد داد که Wo Long: Fallen Dynasty شامل چه مواردی خواهد بود، اما طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که حالت New Game Plus با دشمنان، منابع و تنظیمات بیشتری نسبت به آنچه که در سری Nioh به یاد دارند، راه خود را باز کند. هنوز مشخص نیست که آیا قسمت Abyss، سیاهچاله 999 طبقه ای از بازی نهایی، به این اثر اضافه می شود یا خیر. در هر صورت باید منتظر زمان بیشتری باشیم تا از این موارد مطلع شویم.

  هواوی Nova 10 SE با دوربین 108 مگاپیکسلی و شارژ 66 وات معرفی شد.

Wo Long: Fallen Dynasty در حال حاضر بر روی Xbox One، Xbox Series X در دسترس است شما می توانید پلتفرم های Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید