با تغییرات اساسی توییتر، از این به بعد توییت کنید و در جیب خود دلار کسب کنید

در آخرین نمونه از تغییرات بنیادی در توییتر، ایلان ماسک اعلام کرد که تولیدکنندگان محتوا از این پس می توانند از طریق محتوایی که تولید می کنند درآمد کسب کنند.

از زمان فروش توییتر به ماسک، این شبکه اجتماعی مبتنی بر متن برای مدیریت هزینه ها و درآمدزایی بیشتر دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. یکی از وظایف اصلی ایلان ماسک اخراج هزاران کارمند توییتر و طراحی مجدد سرویس اشتراک توییتر آبی بود.

سرویس اشتراک توییتر نیاز به پرداخت با تیک آبی دارد. اگرچه واکنش شدیدی علیه این سرویس وجود داشته است، ایلان ماسک آبی را یکی از منابع اصلی درآمد توییتر می داند.

به گزارش کوین تلگراف، کاربران توییتر می توانند از انواع پست هایی که در این شبکه اجتماعی منتشر می کنند درآمد کسب کنند. راه کسب درآمد توییتر قابلیتی به نام اشتراک است. به لطف اشتراک ها، می توانید ماهانه مقدار مشخصی دنبال کننده داشته باشید و محتوای انحصاری برای آنها منتشر کنید.

تولیدکنندگان محتوای توییتر می توانند 97 درصد از درآمد حاصل از این شبکه اجتماعی را تا 50000 دلار نگه دارند. پس از عبور از این حد، سهم تولیدکنندگان محتوا به 80 درصد می رسد. توییتر با Stripe برای پرداخت به کاربران شریک می شود.

تنها زمانی به کاربران پرداخت می شود که میزان درآمد به حداقل 50 دلار برسد. حتی در صورت تعلیق حساب کاربری، امکان بازپرداخت وجه کاربران برای سرویس اشتراک ها وجود ندارد.

منبع: آخرین خبر

  آغاز فیلمبرداری فصل چهارم و پایانی سریال آکادمی چتر

دیدگاهتان را بنویسید