تاریخ انتشار بازی استراتژیک و فانتزی Gord به همراه تریلر گیم پلی جدید تایید شد

استودیو Covenant همزمان با تایید انتشار بازی Gord برای تابستان امسال، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را منتشر کرد.

در اخبار اخیر، کمپانی ناشر Team 17 و Covenant Studio تریلر جدیدی از گیم پلی شهرسازی و فانتزی Gord منتشر کردند. این بازی در سال 2021 معرفی شد و تیم سازنده آن متشکل از کارمندان سابق CD Projekt Red و Frostpunk است. در گورد، بازیکنان باید مردم باستانی قبیله سحر را رهبری کنند و استراتژی، فانتزی تاریک و تاریخ غنی فرهنگ اسلاو در سرزمین‌های ممنوعه را دنبال کنند.

گیم پلی بازی Gord بر اساس داشتن استراتژی بقا و بقا توسعه داده شده است و برای این بازیکنان باید دهکده خود را بسازند و آن را گسترش دهند تا به یک قلعه قوی تبدیل شوند. در همین حال، بازیکنان باید از روستاییان در برابر حمله قبایل بربر، هیولاها و نیروهای جادویی مرموز که در جنگل های اطراف کمین کرده اند محافظت کنند. به گفته سازندگان، بازی Gord شامل تعداد زیادی ماموریت و رویدادهای تصادفی خواهد بود که تنوع خوبی دارند.

این ماموریت‌ها بازیکنان را به اعماق سرزمین ممنوعه می‌برد تا موجودات افسانه‌ای را شکار کنند، اسرار باستانی را کشف کنند و در نبردها علیه دشمنان مرگبار پیروز شوند. گیم پلی بازی شامل انواع طلسم ها و طلسم هایی است که بازیکنان می توانند از آنها برای تقویت قدرت دفاعی و تهاجمی خود استفاده کنند. استفاده از این طلسم ها در نبرد می تواند نتایج منحصر به فردی داشته باشد و سازندگان انیمیشن های زیادی را برای هر موردی طراحی کرده اند.

  توسعه احتمالی جدید AAA RPG توسط Obsidian

بازی استراتژی و فانتزی Gord

اگر بازیکنان به دنبال چالش بیشتری هستند، می توانند سناریوهای سفارشی با مراحل تولید شده رویه ای ایجاد کنند. این سناریوها را می توان از نظر ماموریت نهایی، وسعت مرحله، میزان منابع موجود، نوع دشمنان و شدت حمله آنها، کیفیت آب و هوا و موارد دیگر سفارشی کرد. یکی از ویژگی های جالب گورد، سیستم سلامت و زوال عقل این قبیله است که به نظر می رسد از بازی های دیگری مانند Darkest Dungeon الهام گرفته شده است.

این سیستم وضعیت سلامت روان افراد قبلی را نشان می دهد و بازیکنان باید با ساختن معابد، حمایت از آنها در هنگام رویدادهای سخت و مراقبت از سلامت آنها، تمام تلاش خود را برای حفظ سلامت افراد خود انجام دهند. اگر اعضای قبیله دیوانه شوند، حوادث تهدیدآمیزی مانند شورش، جنون و حمله به دیگر اعضای قبیله رخ می دهد. همچنین در صورت شیوع بیماری، گرسنگی و یا حتی مرگ سایر اعضای قبیله، ممکن است سلامت روانی افراد بدتر شود.

دانلود از Apart

بازی Gord در ابتدا قرار بود در سال 2022 منتشر شود، اما تاریخ انتشار آن به تعویق افتاد. حال شرکت ناشر اعلام کرده است که این بازی تابستان امسال بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی (از طریق استیم)، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S برنامه ریزی شده است.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Gord چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید