محصولی از مجموعه انیمیشن “بازمانده خون آشام” از خالق جان ویک

Luca Galante، بنیانگذار Poncle، مجموعه انیمیشن Vampire Survivors را با همکاری Story Kitchen تولید کرد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم لوکا گالانتهبنیانگذار Poncle، با Story Kitchen برای تولید یک اقتباس تلویزیونی از بازی ترسناک گوتیک Vampire Survivors همکاری کرده است.

از نظر لحن، Vampire Survivors ترکیبی از Vox Machina و Castlevania است که در ایتالیا در سال 2021 اتفاق می‌افتد. Vampire Survivors ماجراجویی‌های اعضای خانواده Belpeace را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند به حکومت ویسکونت دراکولا پایان دهند. در این بازی برنده جوایز، بازیکنان کنترل یک قهرمان مهاجم را به دست می گیرند که باید با امواج متوالی هیولاها مبارزه کند و تا زمانی که ممکن است از هجوم دشمنان جان سالم به در ببرد.

جست‌وجوی نویسنده برای مجموعه انیمیشن «بازمانده‌های خون آشام» آغاز شده است. لوکا گالانته در بیانیه ای گفت: «داستان مهم ترین عنصر بازماندگان خون آشام است. ساختن انیمیشن سریالی این قطعه مستقل که در آخر هفته خود تولید کردم مانند یک رویا بود. همکاری با چنین افراد با تجربه و با استعدادی برای تولید این نمایش عالی است. من تعجب می کنم که آیا آنها متوجه شده اند که Vampire Survivors یک خون آشام ندارد؟

آشپزخانه داستان شرکت از دریک کولستادخالق و فیلمنامه نویس مجموعه فیلم های جان ویک، دیمیتری ام جانسونتهیه کننده فیلم Sonic the Hedgehog و مارک گلدبرگ پیدا شده است.

انیمیشن Vampire Survivors جدیدترین بازی اقتباسی است. از دیگر اقتباس‌های تولید شده می‌توان به Tomb Raider و Splinter Cell از نتفلیکس، Toejam و Earl and It Takes Two از آمازون و Streets of Rage اشاره کرد. ) Lionsgate را نشان می دهد.

  بهترین تم های گوشی شیائومی + لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید