نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5

با اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 خود، بازی بی سیم را در بهترین حالت خود تجربه کنید. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا دقیقاً به شما یاد دهیم که چگونه این کار را انجام دهید. پس برای ادامه این مقاله دیجیرو با ما همراه باشید.

نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5

در سال‌های اخیر، شاهد جنگ بر سر بهتر بودن هدفون‌های بلوتوثی بوده‌ایم یا هدفون‌های سیمی. به طور کلی می توان گفت که هر دو نقاط قوت و ضعف خود را دارند، اما آزادی عملی که هدست های بلوتوث در اختیار کاربر قرار می دهند را نمی توان به راحتی برطرف کرد.

اولین چیزی که برای اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 نیاز دارید یک آداپتور بلوتوث است. آداپتور بلوتوث در واقع یک دستگاه USB کوچک است که به سیستم شما متصل می شود و سیگنال بلوتوث را برای اتصال دستگاه و هدست به هدست بی سیم ارسال می کند.

نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 1

توجه داشته باشید که امروزه انواع مختلفی از کلیدها در بازار وجود دارد. برای مثال برخی از این کلیدها فقط برای اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ مناسب هستند. شما باید کلیدهای سازگار با کنسول را دریافت کنید. دانگل پلی استیشنی که انتخاب می کنید باید دکمه همگام سازی داشته باشد، بنابراین به آن نیز توجه کنید. در نهایت، مطمئن شوید که آداپتور بلوتوثی که انتخاب می‌کنید برای پذیرش سیگنال‌های صوتی طراحی شده است، نه کنترل بی‌سیم.

اصول اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5

بسیاری از آداپتورهای همگام سازی در بازار وجود دارند که به راحتی با هر نوع هدست بلوتوثی جفت می شوند. اما از آنجایی که تاکنون انواع مختلفی از آداپتورهای بلوتوث تولید شده است، باید توجه کافی را برای انتخاب و خرید مدل مناسب خود داشته باشید.

  نقش بازیگر سریال ملاقات با مادر در سریال پنگوئن در دنیای بتمن

نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 2

هدست بلوتوث سونی PS5 PlayStation 5 PULSE 3D دارای گیرنده بلوتوث اختصاصی است، اگر هنوز هدست خریداری نکرده اید، این مدل می تواند گزینه ای عالی برای تجربه بازی بی سیم باشد. قیمت این هدست بالاست، بنابراین اگر از قبل هدست بلوتوثی دارید، دیگر نیازی به خرید آن نخواهید داشت، اما بسیاری از گیمرها فکر می کنند هدست PS5 5 PULSE 3D ارزشش را دارد.

نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5

برای اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن، ابتدا باید آداپتور بلوتوث و هدست بی سیم داشته باشید. سپس می توانید هدست خود را با انجام مراحل زیر به پلی استیشن متصل کنید:

  1. ابتدا دانگل را از جعبه خارج کرده و به یکی از پورت های USB پلی استیشن 5 وصل کنید، در این مرحله فرقی نمی کند که از پورت های جلو یا پشت دستگاه استفاده کنید، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم. از پورت های جلوی دستگاه استفاده کنید زیرا انسداد کمتری برای رسیدن سیگنال به هدفون وجود خواهد داشت.
  2. اکنون دانگل را با فشار دادن دکمه همگام سازی به مدت 5-7 ثانیه در حالت جفت قرار دهید.
  3. هدفون بی سیم خود را بردارید و آنها را در حالت همگام سازی نیز قرار دهید. پس از چند ثانیه، هدست باید به راحتی به دانگل متصل شود و با اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن، در حالت بی سیم از بازی لذت خواهید برد.

اگر صدایی از طریق هدفون نمی شنوید، مطمئن شوید که تنظیمات صدا روی هدفون تنظیم شده است.

نحوه اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 3

برای این کار ابتدا باید تنظیمات برو و بعد گزینه یک صدا و در نهایت خروجی صدا انتخاب کنید. حالا بررسی کنید که هدفون شما هست یا نه دستگاه خروجی (دستگاه خروجی صدا). در غیر این صورت، روی منوی کشویی کلیک کنید و هدست خود را از لیست انتخاب کنید.

  پیشرفته ترین پای مصنوعی دنیا ساخته شده است

همین حالا با اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن 5 بازی را تجربه کنید

گاهی اوقات لازم است بدون کوچکترین صدای اضافی در اطرافمان غرق در دنیای بازی ها شویم و خوشبختانه تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که می توانیم با اتصال هدست بلوتوث به پلی استیشن این کار را انجام دهیم. اکنون با بازگشت دانگل های بلوتوث به دنیای بازی، تنها یک قدم با بازی های بی سیم فاصله دارید.

دیدگاهتان را بنویسید