پوستر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse برای روز ابرقهرمان منتشر شد

Sony Pictures به مناسبت روز ملی ابرقهرمانان پوستر جدیدی از Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که حساب توییتر Sony Pictures Animation به مناسبت روز ملی ابرقهرمانان، پوستر جدیدی از Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرده است. در این پوستر بن رایلی/اسکارلت اسپایدر، هوبارت براون/اسپایدر-پانک، جسیکا درو/زن عنکبوتی، مرد عنکبوتی از استودیو Insomniac و ظاهراً نوعی از کت عنکبوتی حضور دارند.

پوستر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون آنها در راس Spider-Man: Across the Spider-Verse بودند. شامیک مور، هایلی استاینفلد، جیک جانسون، عیسی راعی، دانیل کالویا، جیسون شوارتزمن، برایان تایری هنری، لورین ولز، گرتا لی، راشل دراخ، یورما تاکونی، شی ویگهام، کاران سونی و اسکار آیزاک آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در این انیمیشن ابرقهرمانی مارول ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی در حماسه آیه عنکبوتی بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

فیل لرد، کریس میلذره مکمل مستقیمیمی پاسکال، آوی آراد و کریستینا استاینبرگ با هم آلونسو رووالکابا آنها مسئول تولید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse و پیتر رمزیکارگردان فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند. انیمیشن Spider-Man: Among the Spider World در تاریخ 12 ژوئن (2 ژوئن) اکران خواهد شد.

  تمدید سریال The Peripheral برای فصل دوم

دیدگاهتان را بنویسید