پیوستن به بازیگر فیلم Stranger Things در فیلم گلادیاتور ۲

جوزف کوین، ستاره سریال Stranger Things در حال مذاکره با پارامونت برای بازی در فیلم گلادیاتور 2 به کارگردانی ریدلی اسکات است.

بالاخره فیلم Gladiator 2 در حال ساخت است و هم اکنون با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران گلادیاتور 2 اضافه شد. هالیوود ریپورتر گزارش داد که پارامونت پیکچرز در حال مذاکره با جوزف کوین بازیگر فصل چهارم Stranger Things برای بازی در دنباله گلادیاتور است. همچنین مشخص شد که کانی نیلسن در نقش لوسیلا در گلادیاتور 2 بازخواهد گشت، اولین بازیگر زن که بازگشت به دنباله گلادیاتور را تایید کرد.

شخصیت ماکسیموس در کولوسئوم در میان ببرهای واقعی در فیلم گلادیاتور

قبلاً ثابت شده است که پاول ماسکل مثل لوسیوس، بری کیوگان در نقش شرور و منفی امپراطور گتا و دنزل واشنگتن در نقشی نامشخص به گروه بازیگران گلادیاتور 2 اضافه شده اند. با این حال اطلاعاتی از نقش کوین در گلادیاتور 2 وجود ندارد. شایعه شده است که گلادیاتور 2 داستان لوسیوس را دنبال می کند. پسر لوسیلا با بازی کونی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی خواکین فینیکس. در پایان گلادیاتور، لوسیوس چنان تحت تأثیر ماکسیموس راسل کرو قرار گرفت که او و مادرش را نجات داد.

ریدلی اسکات برای کارگردانی Gladiator 2 بازخواهد گشت و وظیفه نگارش فیلمنامه Gladiator 2 بر عهده دیوید اسکارپا است که پیش از این با اسکات در فیلم های All the Money in the World و Napoleon همکاری داشته است. گلادیاتور در سال 2000 اکران شد و بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. گلادیاتور همچنین نامزد 11 جایزه اسکار شد و 5 جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد را برای راسل کرو برد.

  استفاده از تکنولوژی با معنای دوگانه در بازی Star Wars Jedi: Survivor

جوزف کوین این روزها بیشتر برای بازی در نقش ادی منسون در فصل چهارم Stranger Things شناخته می شود و طرفداران همچنان امیدوارند که او برای فصل پنجم بازگردد. از دیگر آثار ملکه می توان به سریال دیکنزی، قسمتی از بازی تاج و تخت، هاواردز پایان، بدبختان، کاترین کبیر و ارباب اشاره کرد، و او اخیرا در The Hoard و یکی دیگر از همکاری های پارامونت در A Quiet Place: Day one ظاهر شد.

Gladiator 2 در 22 نوامبر 2024 اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید