احتمالا نینتندو در حال کار بر روی یک کنسول جدید و بازی های میان نسلی است

آگهی استخدام اخیر نینتندو در اروپا به نسل بعدی سخت افزار و توسعه کارهای بین نسلی اشاره کرد.

نینتندو سوییچ با فروش بیش از 122.55 میلیون دستگاه تا پایان سال گذشته همچنان قوی است و واضح است که نینتندو انتظار دارد این کنسول حداقل تا یک سال دیگر عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال، پس از گذشت 6 سال از عمر نینتندو سوییچ، سوالاتی در مورد تاریخ عرضه جایگزینی این کنسول هیبریدی مطرح می شود.

در گذشته گزارش‌های متعددی مبنی بر ساخت Switch 2 (یا هر نام دیگری که کنسول در نهایت نامیده می‌شود) منتشر شده است، و به نظر می‌رسد شواهد بیشتری برای پشتیبان‌گیری از آن توسط آخرین آگهی‌های شغلی نینتندو ارائه شده است.

همانطور که در Reddit گزارش شده است، یک آگهی استخدام برای یک مهندس تحقیق و توسعه فناوری بازی ارسال شده است تا در بخش تحقیق و توسعه نینتندو اروپا (NERD) کار کند، با تمرکز بر فناوری های مربوط به توسعه بازی برای “نسل فعلی و نسل بعدی Nintendo”. بستر، زمینه.” اعمال می شود. جالب اینجاست که به توسعه آثار بین نسلی نیز اشاره شده است.

با توجه به اینکه بخش تحقیق و توسعه نینتندو اروپا در حال کار بر روی یک شبیه‌ساز از کارهای قدیمی نینتندو است و آگهی‌های شغلی اخیر به توسعه بازی‌های بین نسلی اشاره می‌کند، احتمالاً می‌توان انتظار داشت که در گزارش‌های اخیر حقیقت جانشین سوییچ از سرویس Nintendo Switch Online پشتیبانی کند. نینتندو قبلا تأیید کرده بود که پلتفرم بعدی آنها احتمالاً اکانت های نینتندو را یکپارچه خواهد کرد. البته، پشتیبانی از سوییچ 2 برای سازگاری به عقب هنوز تایید نشده است.

  ادعای ایکس باکس مبنی بر اینکه برتری رقابتی پس از بسته شدن خرید اکتیویژن بلیزارد همچنان ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید