اعلام زمان پخش فصل سوم سریال Only Murders in the Building در شبکه Hulu

استیو مارتین اعلام کرد که طرفداران چه زمانی می توانند منتظر فصل سوم سریال Only Murders in the Building on Hulu باشند.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون متوجه شدیم که استیو مارتین او اعلام کرد که فصل سوم سریال Only Murders in the Building در تاریخ 17 آگوست (8 اوت) از شبکه Hulu پخش خواهد شد. با استیو مارتین مارتین شورت در طول برنامه شما باور نخواهید کرد که امروز چگونه به نظر می رسند، آنها زمان پخش فصل 3 را اعلام کردند. سلنا گومز او به تازگی اعلام کرده که تولید فصل سوم این سریال به پایان رسیده است.

استیو مارتین در نقش چارلز هیدن ساویج، مارتین شورت در نقش اولیور پاتنم، سلنا گومز در نقش میبل مورا، ناتان لین مثل تدی امی رایان در نقش جین و آرون دومینگز این سریال با بازی اسکار تورس فقط قتل های داخل ساختمان را پخش می کند. پل رادبازیگر در دنیای سینمایی مارول در نقش یک بازیگر برادوی به نام بن گلنروی. مریل استریپبازیگر سریال Big Little Lies و اشلی پارکبازیگر امیلی در پاریس یکی از بازیگران جدیدی است که در فصل سوم سریال به ایفای نقش می پردازد.

سریال کمدی معمایی Only Murders in the Building ماجراهای سه غریبه وسواس جنایت واقعی را دنبال می کند که به طور ناگهانی خود را درگیر یک پرونده مرموز می بینند و باید برای حل آن اقدام کنند. استیو مارتین، یکی از سازندگان و نویسندگان مجموعه تنها قتل‌ها در ساختمان، طرف است. جان هافمنکارگردانی این فیلم بر عهده تهیه کننده سریال گریس و فرانکی است. همچنین استیو مارتین، جان هافمن، مارتین شورت، سلنا گومز، جیمی بابیت، دن فوگلمن و جس روزنتال آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی پروژه عمل می کنند.

  نتایج بنچمارک GPU لپ تاپ RTX 4080. 42 درصد سریعتر از RTX 3080

دیدگاهتان را بنویسید