با مد DLSS 3، نرخ فریم بازی Star Wars Jedi: Survivor را دو برابر کنید

یکی از سازندگان مود یک مد DLSS 3 برای Star Wars Jedi: Survivor طراحی کرده است تا نرخ فریم تصاویر بازی را در رایانه شخصی بیش از 2 برابر افزایش دهد.

بازی Star Wars Jedi: Survivor آخرین ساخته Respawn Entertainment به دلیل داستان سرایی قوی و مبارزات جذابش مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفت. اما عملکرد فنی بازی مورد انتقاد بسیاری از گیمرها قرار گرفته است و مشکل تنها به نسخه PC یا کنسول محدود نمی شود. نسخه کنسولی بازی در حالت حالت عملکرد نمی تواند به هدف 60 فریم در ثانیه برسد و با مشکل پاره شدن و پاره شدن صفحه مواجه است. در نتیجه، کاربران توصیه می کنند حالتی با کیفیت را انتخاب کنند که حداکثر نرخ فریم 30 را داشته باشد.

در مورد نسخه PC این بازی هم باید گفت که اوضاع چندان جالب نیست. نتایج بررسی Star Wars Jedi: Survivor در تمام سطوح کیفی نشان می‌دهد که بازی کمتر از حد انتظار به نظر می‌رسد و به‌روزرسانی در روز اول انتشار بازی چندان کمکی به بهبود این شرایط نکرده است. Digital Foundry با انتشار ویدئویی این بازی را یکی از بدترین نسخه های یک بازی A توصیف کردAA تحصیل در سال 2023

بنابراین استودیو Respawn چاره ای جز شنیدن انتقاداتی که منجر به کسب امتیاز بسیار پایین 52 درصدی در استیم شد، نداشت. سازندگان این بازی قول داده اند که به زودی تمام مشکلات آن را برطرف کنند، اما این کار نیاز به تست و در نتیجه زمان دارد تا منجر به مشکلات جدیدی نشود. اکنون، در این میان، موددر PureDark بار دیگر به کمک دارندگان کارت‌های گرافیک GeForce RTX 40 که از فناوری DLSS 3 استفاده می‌کنند، آمده است.

  نقد فیلم پینوکیو ساختگی چوبی به گفته خالق فارست گامپ

ویدئوی کوتاهی که در این لینک منتشر شده است نشان می دهد که چگونه مود DLSS 3 این بازی با قابلیت تولید فریم می تواند نرخ فریم تصاویر درون بازی را دو برابر کند. البته سازنده این ماد آن را به عنوان یک افزونه نه چندان کامل ارائه کرده است که همچنان نیاز به کار دارد، اما به هر حال توانسته نسل فریم DLSS را در این بازی قبل از سایرین که دارای قابلیت AMD FidelityFX Super Resolution 2 هستند، تست کند.

دانلود از آپارات

البته تا جایی که می دانیم امکان افزودن DLSS 2 (Super Resolution) به جای FSR 2 و بالعکس وجود دارد. PureDark در بخش نظرات ویدیوی خود گفت که به تازگی نحوه انجام این کار را کشف کرده است و در مرحله بعدی قابلیت های Super Resolution و Frame Generation را در مد جدید DLSS 3 Star Wars Jedi: Survivor ترکیب خواهد کرد.

از آنجایی که DLSS Frame Generation اصلاً برای استفاده با FSR 2 طراحی نشده است، مشکلات ذکر شده در بالا را می توان به طور کامل در این به روز رسانی برطرف کرد. این سومین مد DLSS 3 از توسعه دهنده است که به دنبال The Elder Scrolls V: Skyrim و Elden Ring است.

دیدگاهتان را بنویسید