سونی بار دیگر بر عرضه Marvel Spider-Man 2 در سال مالی جاری تاکید کرده است

سونی در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود تایید کرد که Marvel’s Spider-Man 2 طبق برنامه در سال مالی جاری است.

در ماه های آینده بازی های انحصاری زیادی برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد که همه آنها توسط استودیوهای خود سونی ساخته نمی شوند. Marvel’s Spider-Man 2 یکی از اولین بازی های سونی بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اوایل سال جاری استودیوی Insomniac Games تایید کرد که Spider-Man 2 در پاییز 2023 عرضه خواهد شد و حالا سونی مجددا تاکید کرده است که این بازی طبق برنامه منتشر خواهد شد.

سونی در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود تایید کرد که Marvel’s Spider-Man 2 طبق برنامه ریزی در سال مالی جاری منتشر خواهد شد: “ما قصد داریم Marvel’s Spider-Man 2 را در سال مالی گذشته منتشر کنیم و می خواهیم سری جدیدی از بازی ها را ایجاد کنیم. شروع کار ما هزینه انحصاری رایانه شخصی خود را پرداخت خواهیم کرد و توسعه بازی را با یک سرویس زنده بهبود خواهیم داد.

اگرچه سال مالی جاری در 12 آوریل 1403 (31 مارس 2024) به پایان می رسد، اما Marvel’s Spider-Man 2 احتمالاً خیلی زودتر از آن اکران خواهد شد. در گذشته استودیو Insomniac Games تایید کرده بود که Spider-Man 2 در پاییز 2023 منتشر خواهد شد، اما تونی تادبازیگر Venom اخیراً به این بازی اشاره کرد که در ماه سپتامبر منتشر می شود. یوری لونتالپیتر پارکر/بازیگر مرد عنکبوتی اخیراً پایان موشن کپچر را اعلام کرد.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی باید منتظر تریلر گیم پلی و جزئیات بیشتر درباره Marvel’s Spider-Man 2 باشیم. استودیو Insomniac Games اخیراً از طرفداران دعوت کرده است تا برای نمایش بازی بعدی صبور باشند. با توجه به اینکه گفته می‌شود سونی در ماه می یا اوایل ژوئن رویداد PlayStation Showcase را برگزار می‌کند، احتمالاً طرفداران برای بازی بعدی Marvel Spider-Man 2 مدت زیادی منتظر نخواهند بود.

  Honor X8 با نمایشگر 90 هرتزی و دوربین 64 مگاپیکسلی معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید