فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 7 به پایان رسید

سازندگان فیلم Mission Impossible 7 اعلام کرده اند که مراحل فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار به پایان رسیده است.

در جریان اخبار اخیر سینما و تلویزیون، کریستوفر مک کوریکارگردان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One که با نام Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One شناخته می شود، از پایان فیلمبرداری این فیلم خبر داد. جالب اینجاست که پروسه این کار سه سال به طول انجامید. فیلمبرداری آخرین قسمت این مجموعه اکشن در سال 2020 و کمی قبل از شروع همه گیری کووید-19 آغاز شد. این کارگردان در صفحه اینستاگرام خود با تایید این خبر گفت:

“[تقدیم] به بهترین گروهی که تا به حال بوده و خواهد بود. آنهایی که آنجا نرفته اند هرگز نخواهند فهمید. کسانی که شرکت کردند هرگز فراموش نمی کنند. با صمیمانه ترین تشکر و قدردانی فراوان؛ نه تنها از شما، بلکه از طرف خانواده و عزیزانتان.

تام کروز

این اثر سینمایی به عنوان سومین قسمت از مجموعه فیلم های Mission Impossible شناخته می شود که کارگردانی آن را بر عهده داشته است کریستوفر مک کوری پس از موفقیت چشمگیر قسمت های پنجم و ششم این مجموعه که شامل عناوین Rogue Nation و Fallout می شود، کارگردان مورد نظر و تام کروز، بازیگر مشهور صنعت سینما در نقش اتان هانت دوباره همکاری می کند.

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول و قسمت دوم در کنار هم فیلمبرداری شدند. قسمت اول در حال حاضر در مراحل پایانی تولید (پس از تولید) می باشد.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در واقع به عنوان اولین قسمت از یک مجموعه دو قسمتی شناخته می شود و به نظر می رسد این سریال با نمایش قسمت دوم به پایان برسد. Dead Reckoning Part Two برای اکران در ژوئن 2024 برنامه ریزی شده است.

  افزایش قیمت پلی استیشن 5 در چند کشور به دلیل شرایط اقتصادی دنیاست

طبق اطلاعات موجود ظاهرا ساخت این فیلم با بودجه 290 میلیون دلاری انجام شده است. تام کروز، ربکا فرگوسن، هیلی آتول، اسای مورالس، پام کلمنتیف، شی ویگهام، سایمون پگ، هنری سرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دیلینی، چارلز پارنل و مارک گاتیس از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور داشتند. فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در 14 جولای سال جاری اکران می شود.

نظرت چیه عزیزم فیلم های قبلی این مجموعه رو دیدی؟ نظرات و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید