فیلم جدید کارگردان Don’t Look Up را با بازی رابرت پتینسون در نتفلیکس پخش کنید

نتفلیکس حقوق فیلم جدید آدام مک کی را نگاه نکن با بازی رابرت داونی جونیور، رابرت پتینسون و امی آدامز به دست آورده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، خانه آدام مک کی، کارگردان فیلم های Anchorman، Step Brothers، The Other Guys، The Big Short، Vice و Don’t Look Up اعلام شده است. پس از چندین هفته مذاکره با استودیوها و شبکه های مختلف، سرانجام نتفلیکس حقوق میانگین قد، میانگین ساخت را خریداری کرد و این فیلم دومین همکاری مک کی با نتفلیکس پس از نگاه نکن.

معاون مدیر آدام مک کی

فیلم میانگین قد، ساخت متوسط ​​داستان قاتل زنجیره ای را روایت می کند که پس از ورود به عرصه سیاست می خواهد قوانین و مقررات را به نفع قاتلان تغییر دهد. مک کی قبلا در فیلم The Big Short و گرم شدن کره زمین در فیلم Don’t Look Up به موضوع بحران اقتصادی پرداخته بود و اکنون در فیلم Average Height, Average Build به موضوع جرم و جنایت و فساد می پردازد. در این فیلم شاهد ایفای نقش بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور، رابرت پتینسون، امی آدامز، فارست ویتاکر و دنیل ددویلر خواهیم بود.

آدام مکی کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه «قد متوسط، هیکل متوسط» را برعهده داشت و امیدوار است اواخر تابستان امسال این فیلم را در بوستون فیلمبرداری کند. همچنین طبق فیلمنامه فیلم قرار است به زودی بازیگران بیشتری به این پروژه اضافه شوند. تاد بانهازل که قبلاً با مکی در سریال Winning Time با مکی کار کرده بود، قرار است دوباره به عنوان فیلمبردار فیلم Average Height، Average Build با او همکاری کند.

  بهترین میم کوین برای سرمایه گذاری در سال 2023

فیلم «به بالا نگاه نکن» با بازی لئوناردو دی کاپریو، جنیفر لارنس، مریل استریپ، کیت بلانشت و تیموتی شالامه در سال 2021 از نتفلیکس اکران شد و در اولین ماه پخش آن بیش از 359.79 میلیون ساعت توسط بینندگان در نتفلیکس و تماشای آن انجام شد. موفق به دریافت 4 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال و بهترین فیلمنامه اصلی شد.

دیدگاهتان را بنویسید