مرکز تعمیر ماشین لباسشویی های قدیمی و جدید در تکنوپزچیبان

تکنوپشتیبان با داشتن شعب فعال در تمامی مناطق تهران، ماشین لباسشویی شما را در منزل با کمک صنعتگران سیار و با قیمتی منصفانه عیب یابی و تعمیر می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک قدیمی و جدید یکی از خدمات ارائه شده توسط تکنوپزچیبان است که با قطعات اورجینال در محل عرضه می شود. به لطف استفاده از قطعات اورجینال و مهارت و تجربه بالای صنعتگران، کلیه خدمات این مجموعه تضمین شده و امکان صدور فاکتور رسمی وجود دارد. ضمناً در تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران کارگران پشتیبانی فنی به سایت مراجعه و ماشین لباسشویی را در منزل و محل تعمیر می کنند تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران.

یکی از چالش های همیشگی در تعمیر ماشین لباسشویی دسترسی به قطعات اصلی و پارچه همان برند است. این مشکل به ویژه در ماشین لباسشویی های قدیمی اهمیت خود را نشان داده و مشکلات زیادی را به همراه دارد. تکنوپشتیبان طی سالیان متمادی از برندهای مختلف حمایت کرده و به بخش های اصلی محصولات آنها دسترسی دارد. به همین دلیل کلیه ماشین لباسشویی های درب بالا و دو درب قدیمی و … را با قطعات پولی بصورت گارانتی عیب یابی و تعمیر می نماید.

برای تسهیل فرآیند عیب یابی و تعمیر، سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در تهران این مجموعه به صورت محلی ارائه شده است. تا پس از ثبت سفارش، سرویس بدون نیاز به بردن ماشین لباسشویی به سرویس، به محل مراجعه و تعمیرات لازم را انجام دهد.

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی

تکنوپشتیبان یکی از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی با سابقه فعالیت در تهران است که شرایط بسیاری را برای استخدام صنعتگران خود فراهم کرده است. به همین دلیل تنها افرادی در این مجموعه پذیرفته می شوند که تجربه و مهارت کافی داشته باشند و با ساختار داخلی محصولات برندهای مختلف آشنا باشند. نتیجه این روش استخدام تعمیرکار، خدمات این مجموعه را تضمینی کرده است. تا به شما آرامش خاطر در مورد خدمات بدهد تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما و سایر برندها از گارانتی بهره مند می شوند.

  جیمز گان رسما کارگردانی فیلم جدید سوپرمن را بر عهده دارد

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو ساپورت این است که در صورت بروز مجدد همان آسیب، تکنسین به صورت رایگان مشکل را برطرف می کند.

تصویر تعمیرکار ماشین لباسشویی در حال تعمیر با قطعات اصلی

تعمیر ماشین لباسشویی با قطعات اصلی

برندهای ایرانی و خارجی برای انجام عملکردهای مختلف در محصولات خود از قطعات خاصی استفاده می کنند. بنابراین هنگام تعمیر آنها باید از قطعات و پارچه اصلی استفاده شود تا به سایر قطعات آسیبی وارد نشود و در عملکرد دستگاه اختلالی ایجاد نشود. تکنو ساپورت برندهای ایرانی و خارجی را پوشش می دهد و به عنوان نمایندگی مجاز فعالیت می کند. به همین دلیل به قطعات فابریک و اورجینال دسترسی دارد و از آنها در تعمیرات استفاده می کند.

از برندهایی که تکنوپشتیبان پشتیبانی می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سامسونگ، ال جی، دوو، اسنوا، پارس، پاکشوما، هاردستون، هیوندای، الگانس، آبسال، اراج، ایندزیت، آرچلیک، سپهر الکتریک، بوش، کروپ، آاگ، مجیک، تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

با توجه به وزن زیاد ماشین لباسشویی و مشکلاتی که هنگام جابجایی و حمل آنها به تعمیرگاه ایجاد می شود، در تکنوپشتیبان تعمیر این گونه لوازم خانگی در محل انجام می شود. به لطف مهارت و حرفه ای بودن استاد و آگاهی کامل از ساختار داخلی ماشین لباسشویی در مدل های مختلف، محدودیتی در نوع سرویس در محل و منزل وجود ندارد. برخی از خدمات قابل ارائه در محل در این مجموعه عبارتند از:

 • تعویض تسمه لباسشویی
 • تعمیر سیستم تخلیه لباسشویی
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی هیدرواستات
 • تعمیر میکروسوئیچ قفل درب ماشین لباسشویی
 • تغییر دکمه های روی پنل ماشین لباسشویی
 • تعویض شیلنگ های ورودی و خروجی ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیر ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض دور سنج یا سرعت سنج ماشین لباسشویی
 • تعویض المنت ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیر پنل ماشین لباسشویی
 • تعمیر لولا و درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر سیستم گرمایش ماشین لباسشویی
  معرفی The Dark Pictures: Directive 8020 در تیتراژ پایانی The Devil In Me

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

تکنوپشتیبان در تمامی مناطق تهران شعبه فعال دارد و بلافاصله پس از تماس مشتری خدمات را به محل ارسال می کند. بنابراین در صورتی که در هر یک از مناطق شمالی تهران قرار دارید، کافیست با شعبه مربوطه تماس بگیرید. برخی از محله های شمال تهران تحت حمایت این مجموعه عبارتند از:

افتیه، ونک، نیایش، نیاوران، لویزان، کامرانیه، قایتیه، ژیان، ده ونک، درکه، دارآباد، جمشیدیه، توانیر، بلوار اندرزگو، الهیه، آرارات، سئول، دزاشیب، دربند، خیابان آفریقا، جماران، تجری، ، اقدسیه. ، سوهانک، دروس، داودیه، چیذر، جاده لشگرک، پاسداران، امانیه، ازگل، آجوادنیه

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی جنوب تهران

تعمیرکاران تکنو ساپورت در محله های مختلف جنوب تهران سیار هستند. به همین دلیل در زمان بسیار کوتاهی از محل بازدید و تعمیر را انجام می دهند. همه این استادان گواهی عدم سابقه بد دارند و قابل اعتماد هستند. علاوه بر این، تجربه غنی آنها باعث شده است که کیفیت کار خود را تضمین کنند. پس از اتمام مراحل تعمیر، می توانید کارت گارانتی را به همراه فاکتور رسمی از کارگاه دریافت کنید.

در هر یک از مناطق ابن بابویه، امامزاده ابوالحسن، امازاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار روغن، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعث، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، پایانه جنوبی، تقی آباد، جوانمرد کسبه، چیذران ، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم و سایر محله های جنوب شهر تهران می توانید از خدمات تکنوپاپ استفاده کنید.

تعمیرات خشکشویی در غرب تهران

در تعمیرات خشکشویی در غرب تهران تمامی محلات تحت پوشش فناوران قرار می گیرد و پرسنل خدمات سیار در مدت زمان بسیار کوتاهی از محل بازدید می کنند. این خدایان با قطعات و پارچه های اورجینال ساخته شده و تمامی برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی های قدیمی و جدید را پوشش می دهد.

  بازی Dragon Age: Dreadwolf به بازی تقلیدی God of War اشاره دارد

ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خوارزی، بلوار ایران، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر، حصارک، خیابان کارون، دهکده المپیک، سازمان برنامه، ستارخان، بین سایر مناطق احتمالی. پوشش در غرب تهران قرار دارد و خدمات تعمیرات با قطعات اصلی و کاملا تضمینی با قیمت مناسب ارائه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

از آنجایی که تکنو ساپورت یک شرکت ثبت شده و رسمی است و به عنوان مرکز خدمات مجاز برندهای مختلف شناخته می شود، خدمات آن نیز صحیح است. برای اطمینان بیشتر مشتریان از عادلانه بودن قیمت و هزینه های تعمیر، می توانید پس از اتمام تعمیر فاکتور رسمی از تعمیرگاه دریافت کنید.

اتابک، اتوبان انگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیریزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی از مناطقی هستند که تعمیرگاه های این مجموعه حضور دارند و خدمات ارائه می دهند.

آخرین کلمه

در هر یک از مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران که حضور دارید، در صورتی که با خرابی ماشین لباسشویی مواجه شدید کافیست با تکنوپشتیبان تماس بگیرید. این مجموعه دارای شعب فعال و صنعتگران سیار در تمامی مناطق تهران می باشد و عیب یابی و تعمیرات را در محل و درب منزل با قطعات و پارچه اصلی با قیمت منصفانه انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات تکنوپشتیبان و استفاده از آنها، کافیست نام «تکنوپشتیبان» را در اینترنت جستجو کنید.

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید