پیوستن به بازیگر دیو و دبورا در سریال مرد شگفت انگیز مارول

به تازگی مشخص شد که مارول استودیو بازیگر دیگری را برای بازی در سریال مرد شگفت انگیز استخدام کرده است.

استودیو مارول در حال ساخت سریالی بر اساس شخصیت مرد شگفت انگیز و هم اکنون طبق جدیدترین ها است اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری نیز به این سریال اضافه شده است. جف اسنایدر در پادکست The Hot Mic فاش کرد که جاش گاد، بازیگر فیلم Frozen و Beauty and Beast به بازیگران فیلم Wonder Man اضافه شده است، اما جزئیاتی در مورد نقش او در دسترس نیست.

جاش گاد با کت و شلوار سبز در Little Monsters می خندد

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

اسنایدر هیچ اطلاعاتی در مورد نقش احتمالی گد منتشر نکرد، اما مجری دیگر پادکست، جان روکا، گفت که فکر می‌کند گد احتمالاً نقش مامور سایمون ویلیامز را در سریال مرد شگفت‌انگیز بازی خواهد کرد. یحیی عبدالمتین دوم در نقش سایمون ویلیامز با نام مستعار مرد شگفت انگیز، بن کینگزلی به عنوان ترور اسلاتری، دمتریوس گروس اریک ویلیامز با نام مستعار Grim Reaper در این فیلم نقش شرور را بازی می کند. اد هریس در نقش نیل سارویان بازیگران دیگری نیز حضور دارند که در سریال مرد شگفت انگیز حضور خواهند داشت.

مهمان اندرونویسنده و تهیه کننده سریال Brooklyn Nine-Nine و سریال Community به عنوان سرپرست تیم نویسندگی حاضر در سریال Wonder Man و داستین دنیل کرتونکارگردان Shang-Chi و The Legend of the Ten Rings به عنوان تهیه کننده اجرایی در این سریال حضور خواهد داشت و همچنین قرار است یک یا چند قسمت از Wonder Man را کارگردانی کند. استلا مگیکارگردان فیلم The Photograph یکی دیگر از کارگردانان سریال مرد شگفت انگیز است که چندین قسمت از این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد.

سریال مرد شگفت انگیز احتمالا در سال 2024 از نتفلیکس پخش خواهد شد.

  نقد و بررسی فیلم Scream 6 (Scream VI). میراث وس کریون

دیدگاهتان را بنویسید