کاهش فضای مورد نیاز برای نصب The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

به نظر می رسد نینتندو تغییراتی در فضای مورد نیاز برای نصب بازی مورد انتظار ایجاد کرده است The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ظاهر شد.

بدون شک دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild است می توان آن را یکی از مورد انتظارترین آثار فصل بهار نامید. این اثر در 12 اردیبهشت منتشر خواهد شد. در اوایل سال جاری، نینتندو از طریق صفحه eShop تایید کرد که فضای مورد نیاز برای نصب بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بر روی کنسول نینتندو سوییچ معادل 18.2 گیگابایت خواهد بود. با این حال، طبق آخرین اخبار دنیای بازی، این موضوع تغییر کرده است.

Seascape در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

با توجه به اینکه چند روز دیگر به عرضه رسمی بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom باقی مانده است، ناشر ژاپنی صفحه خرید این بازی را به روز رسانی کرده است. طبق آپدیت اعمال شده توسط ناشر، کاربران برای نصب بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بر روی کنسول خود به ۱۶ گیگابایت فضا نیاز دارند.

همچنین باید گفت که حتی با در نظر گرفتن تغییرات، این اثر همچنان سنگین ترین بازی فرست پارتی ساخته شده توسط نینتندو به حساب می آید. The Legend of Zelda: Breath of the Wild در زمان عرضه به 4.4 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز داشت.

به نظرت عزیزم نسخه قبلی رو امتحان کردی؟ چه انتظاری از این بازی دارید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  فرار جک رایان در تریلر جدید فصل سوم جک رایان با بازی جان کرازینسکی

دیدگاهتان را بنویسید