احتمال ارائه رسمی بازی Mortal Kombat 12 در آینده نزدیک

به نظر می رسد زمان زیادی تا عرضه رسمی Mortal Kombat 12 باقی نمانده است.

همانطور که شما دوستان زومجی احتمالاً می دانید، اوایل امسال برادران وارنر. تایید کرده اند که Mortal Kombat 12 پروژه بعدی Netherworld است. خواهد بود. با توجه به اطلاعات کمی که از این اثر مورد انتظار فاش شده است، به نظر می رسد که بازی Mortal Kombat 12 همچنان در تاریخ نامعلومی در سال جاری منتشر شود. با این حال باید گفت که جزئیات زیادی از نسخه جدید این سری در دسترس نیست و بازی مورد بحث هنوز به صورت رسمی و عمومی ارائه نشده است. با توجه به جدیدترین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد سازندگان این بازی مبارزه ای منتظر عرضه رسمی Mortal Kombat 12 در آینده ای نه چندان دور هستند.

دیروز ویدیویی توسط سازندگان این مجموعه به مناسبت سی امین سالگرد این سری از بازی ها در توییتر منتشر شد. ویدیوی مورد بحث حاوی پیام های تشکر سازندگان به طرفداران است. مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کرد حضور و غیاب است اد بون، رئیس استودیو Netherworld در انتهای این ویدیو قرار دارد. خالق مورتال کامبت از طرفداران به خاطر حمایت از سری مورتال کامبت در این مدت طولانی تشکر کرد و در پایان گفت: «هنوز کارمان تمام نشده است».

در نهایت یک تیزر سینمایی در انتهای ویدیوی مورد نظر پخش خواهد شد. به نظر می رسد این سکانس کوتاه مرموز به Mortal Kombat 12 اشاره دارد. عزیزم، می توانید ویدیویی که توسط سازندگان پخش شده را تماشا کنید.

  دنزل واشنگتن به بازیگران فیلم گلادیاتور ۲ اثر ریدلی اسکات می‌پیوندد

دانلود ویدیو آپارات

در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد عرضه این بازی در ماه می منتشر شده است. از سوی دیگر، خبرهایی مبنی بر برگزاری رویداد PlayStation Showcase در این ماه به گوش می رسد. برگزاری آخرین رویداد سونی می تواند فرصت خوبی را برای سازندگان این اثر فراهم کند تا پروژه جدید را به نمایش بگذارند.

نطر شما چی هست؟ کدام نسخه از Mortal Kombat را تجربه کرده اید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید