انتشار سه تریلر جدید از بازی Final Fantasy 16

استودیوی بازی سازی Square Enix به تازگی سه تریلر جدید از Final Fantasy 16 منتشر کرده است که بر روی حالت های مختلف موجود در گیم پلی تمرکز دارد.

در جدیدترین اخبار دنیای بازی، ساعاتی پیش سازندگان جدیدترین نسخه از سری فاینال فانتزی ویدیوهای جدیدی از این بازی مورد انتظار منتشر کردند. سازندگان در تریلرهای جدید، عناصر کلیدی ساختار گیم پلی این بازی مانند Party Members، Torgal و Story Focused را به مخاطب نشان می دهند. دوستان عزیز می توانید فیلم های پخش شده را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز مطلع هستید، کاربران این بازی داستان را با شخصیت روایت می کنند کلایو راسفیلد میزبان خواهد بود. در طول نبردها، کلایو می تواند از کمک شخصیت هایی مانند سیدولفوس تلامون و جیل واریک استفاده کند. سیدولفوس از طلسمی به نام تندر برای از بین بردن دشمنان استفاده می کند. از طرفی شخصیت جیل علاوه بر ایجاد موانع یخی، از آیتم هایی هم ماهیت برای مقابله با دشمنان بازی استفاده می کند. در ادامه باید گفت ترگال، گرگ همدم شخصیت اصلی بازی، می تواند در حملات و بهبود سلامتی به آن شخصیت کمک کند.

در نهایت به حالت Story Focused می رسیم که به عنوان یکی از ویژگی هایی شناخته می شود که از ابتدای بازی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این حالت همراه با دسترسی به لوازم جانبی به موقع، زمان را کاهش می دهد و به بازیکنان اجازه می دهد تا با فشار دادن یک دکمه، توانایی ها و ترکیب های خاص را در کنار هم قرار دهند. با این حال باید گفت که استفاده از آن، اسلات E استاین کار تجهیزات شما را اشغال می کند.

  لپ تاپ Huawei Matebook 14S ارائه شده است

Final Fantasy 16 در تاریخ 22 ژوئن (1 ژوئیه) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید