بازگشت سیلوستر استالونه در ادامه فیلم cliffhanger

به تازگی سیلوستر استالونه، بازیگر مشهور هالیوودی تایید کرده است که در ادامه فیلم کلیف هنجر بازی خواهد کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که دنباله کلیف هنجر 30 سال دیگر فیلمبرداری می شود. سیلوستر استالونه که در این فیلم نقش کوهنوردی به نام گیب واکر را بازی کرده بود، در ادامه این فیلم بازخواهد گشت. ریک رومن وو مدیر آثار به عنوان Angel Has Fallen و گرینلند این پروژه را رهبری می کنند. به گفته رسانه های مختلف، این کار در حال حاضر مراحل بازیگری را آغاز کرده است. مارک بیانکولی او مسئولیت نگارش فیلمنامه را بر عهده دارد. کارگردان فیلم اول بر عهده دارد رنی هارلین و این اثر با فروش 255 میلیون دلاری خود توانست به موفقیت های زیادی دست یابد.

این انتظار نمی رود سیلوستر استالونه نقش قهرمان این سریال را بازی کنید. با توجه به بحث ها می توان منتظر اثر جدیدی بود که مسیر Creed را طی کند. در سری فیلم های کرید این بازیگر سرشناس به عنوان یک شخصیت فرعی ظاهر شد و به شخصیت اصلی در رسیدن به اهدافش کمک کرد.

هنوز از فیلم Cliffhanger با بازی سیلوستر استالونه

ریک رومن وو گفت: “من با بزرگترین فیلم های اکشن دهه 80 و 90 بزرگ شدم و خودم روی بسیاری از آنها کار کردم.” Cliffhanger یکی از سریال های مورد علاقه من بود. صعود به قله فصل آینده با خود اسطوره، سیلوستر استالونه، رویایی است که به حقیقت پیوسته است. این یک چالش بزرگ خواهد بود و این عرشه را وارد عرشه های جدید خواهد کرد. من این مسئولیت را ساده نمی‌پذیرم.»

  توسعه مدل OLED Steam Deck پیچیده تر از حد انتظار خواهد بود

پروژه های جدید سیلوستر استالونه شامل دو فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 و The Expendables 4 ذکر شده است.

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید