بازگشت یکی از شخصیت های محبوب Deadpool 2 در Deadpool 3

راب دیلینی، یکی از اعضای تیم X-Force، نقش خود را در Deadpool 2 تکرار خواهد کرد. Deadpool 3 با رایان رینولدز بازگشته است.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت یکی از بازیگران محبوب Deadpool 2 در قسمت سوم Deadpool قطعی شد. ددلاین گزارش داد که راب دیلینی، بازیگر نقش پیتر، در ددپول 3 بازخواهد گشت. پیتر در قسمت دوم فیلم ددپول، یکی از اعضای تیم X-Force بود که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. پیش از این، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلایل، استیون کاپیچیچ در نقش کولوسوس، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی) و لزلی اوگامز در نقش Blind Al برای Deadpool 3 تایید شده بودند.

پنجه های ولورین روی صورت ددپول در لوگوی فیلم Deadpool 3

علاوه بر این، رایان رینولدز بازیگر ددپول و هیو جکمن بازیگر ولورین در ددپول 3 بازگشته اند. علاوه بر این، اما کورین در نقش اصلی شخصیت شرور و متیو مک فادین در نقشی نامشخص از جمله بازیگران جدیدی هستند که قرار است در Deadpool 3 ظاهر شوند. شان لویکارگردان فیلم Free Guy و The Adam Project کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده دارد، البته نام فیلم هنوز مشخص نیست و گفته می شود احتمالا نام ولورین در نام فیلم ذکر خواهد شد.

رت ریس و پل ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو فیلم اول ددپول را نوشته بودند، وظیفه نوشتن بازنویسی Deadpool 3 را بر عهده گرفته‌اند که زب ولز در نوشتن آن به ریس و ورنیک کمک می‌کند. پیش نویس اولیه فیلمنامه قبلا توسط وندی مولینو و لیزی مولینو-لافلین این اثر توسط خواهران مولینوکس نوشته شده است که بیشتر به خاطر نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شهرت دارند.

  حقایق جالب در مورد فیلم Top Gun: Maverick Tom Cruise in the sky

علاوه بر Deadpool 2، دیلینی در آثار دیگری مانند The Hustle، Hobbs & Shaw، Last Christmas، Bombshell، Tom & Jerry، Wrath of Man، Home Sweet Home Alone، The Bubble و The He نیز دارای School for Good بوده است. و ایول و کارهای آینده او شامل فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، فیلم Argylle، فیلم عشق در نگاه اول، قسمتی از فصل ششم سریال Black Mirror و سریال Bad Monkey می باشد.

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 نوامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید