برای کسب عنوان در اولین تریلر Gran Turismo رقابت کنید

اولین تریلر رسمی سونی پیکچرز فیلم Gran Turismo را منتشر کرد که در آن تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم می بینیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر Gran Turismo منتشر شد. در اولین تریلر فیلم Gran Turismo شاهد تلاش یک نوجوان برای تبدیل شدن به گیمر گرن توریسمو و طرفدار یک راننده حرفه ای هستیم که توسط شخصیت دیوید هاربر در فیلم برای رسیدن به این هدف آموزش دیده است. در طول تریلر نیز شاهد ترکیب تصاویر این فیلم با نمایش های بازی آن هستیم و در ادامه می توانید اولین تریلر فیلم Gran Turismo را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سونی علاوه بر تریلر، اولین پوستر رسمی Gran Turismo را نیز منتشر کرده است اورلاندو بلوم و دیوید هاربر با هم آرچی مدکوی و همچنین می توانید این پوستر را در زیر مشاهده کنید:

اولین پوستر رسمی Gran Turismo

مقاله مرتبط:

نیل بلومکمپکارگردان منطقه 9 کارگردانی گرن توریسمو را بر عهده دارد. فیلم Gran Turismo بر اساس یک داستان واقعی در حال ساخت است که داستان یک گیمر نوجوان را دنبال می کند که از بازی Gran Turismo در پلی استیشن لذت می برد و آرزو دارد یک راننده حرفه ای شود. این مرد اکنون واقعاً به یک راننده مسابقه حرفه ای تبدیل شده است.

دیوید هاربر، آرچی مدکوی، اورلاندو بلوم، دارن بارنت، جرالدین استل هالیول، جاشا استرادوفسکی، دانیل پویگ، جایمن هانسو و توماس کرچمن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Gran Turismo حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. Gran Turismo بر اساس یک سری مسابقات محبوب پلی استیشن ساخته شده است. هم جیسون هالنویسنده فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» و زک بیلیننویسنده فیلم کینگ ریچارد وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم Gran Turismo را بر عهده دارد.

  آجیل ماکادمیا؛ آکادمی مهندس مکانیک کلیک کنید

فیلم Gran Turismo قرار است در تاریخ 11 آگوست اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید