تریلر گیم پلی بسته الحاقی In Tanta We Trust بازی Forspoken را پخش کنید

Luminous Productions تریلر گیم پلی بسته الحاقی Forspoken’s In Tanta We Trust را منتشر کرد.

بسته الحاقی Forspoken’s In Tanta We Trust ماه آینده در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. این DLC دارای داستان جدیدی است که در آن Freeholland باید با مادرش به ماجراجویی جدیدی برود و بر گذشته سرزمین Atia و چگونگی نابودی آن تمرکز کند. اکنون، Luminous Productions تریلر جدیدی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای گیم پلی جدید DLC Forspoken به اشتراک گذاشته است.

با توجه به اینکه تانتا سینتا، مادر فری در این ماجراجویی در کنار او حضور دارد، می توان انتظار جادوها و پارکورهای جدیدی بر اساس همکاری این دو نفر را داشت. در بخشی از تریلر، می‌توانیم ببینیم که Cinta می‌تواند در پارکور و بخشی از ناوبری به فری کمک کند. علاوه بر این، انواع طلسم ها و طلسم های جدید در این بسته الحاقی گنجانده شده است. به عنوان مثال، یکی از آنها می تواند یک سیاهچاله جادویی ایجاد کند و دشمنان را به سمت آن جذب کند.

سپس می‌بینیم که جانور بزرگی با صدای شیطانی خود درباره رویداد Gloaming و تأثیر آن بر نابودی زندگی در Atia صحبت می‌کند. به نظر می رسد این موجود یکی از باس فایت های جدید بازی خواهد بود.

دانلود از آپارات

بسته الحاقی In Tanta We Trust بازی Forspoken در تاریخ 5 ژوئن (26 اردیبهشت) برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 منتشر می شود. این بسته الحاقی جدیدترین پروژه استودیو Luminous Productions محسوب می شود. با توجه به فروش کم و ناموفق Forspoken، اسکوئر انیکس تصمیم گرفت این استودیو را منحل کرده و کارمندان خود را در پروژه های دیگر ادغام کند.

  آخر هفته چه بازی کنیم: از شورش های شهری تا پازل های چشم نواز

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Forspoken چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید