حالت داستان را به F1 23 برگردانید | ستاره های کاور بازی مشخص شدند

الکترونیک آرتز در کنار افشای ستاره های کاور F1 23 اعلام کرد که بخش داستانی به نام نقطه ترمز در این نسخه بازخواهد گشت.

با اعلام رسمی Electronic Arts، خط داستانی Braking Point به F1 23 باز خواهد گشت. این بخش برای اولین بار در F1 21 معرفی شد. اما در نسخه سال قبل این بازی، فرمول 1 غایب بود. علاوه بر این، این شرکت ستاره های کاور بازی F1 23 را نیز فاش کرد.

بنابراین، ستاره های نسخه استاندارد بازی لوئیس همیلتون، لاندو نوریس و چارلز لکلرک هستند. همچنین در نسخه Champions نیز در دسترس خواهد بود که فقط به صورت دیجیتال در دسترس خواهد بود ماکس ورشتاپن ما خواهیم بود علاوه بر این، استودیو Codemasters، سازنده این بازی، گفت که تیم سازنده از بازخورد تیم های واقعی فرمول 1 برای درک بهتر فیزیک خودروها و ایجاد تعادل بهتر بین آیرودینامیک و کشش لاستیکی به روش طبیعی تر استفاده کرده است. .

L متر استودیو گفت: «بازگشت Breaking Point به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا خود را در یک داستان مسابقه غوطه‌ور کنند که در کنار ویژگی‌های معتبر مسابقه‌ای که بازیکنان ما می‌شناسند و دوست دارند، بینشی منحصر به فرد از فرمول 1 ارائه می‌دهد. “رابطه نزدیک ما با تیم ها به ما این امکان را داده است که مدل کاری خود را اصلاح کنیم، واقع گرایی بهتری را به بازی چوب ارائه کنیم و یک سیستم کدگذاری رنگ جدید را پیاده سازی کنیم که تجربه واقعی تری را در فیلم و تلویزیون ایجاد می کند.”

لازم به ذکر است که جزئیات تکمیلی بازی F1 23 c آنها در ساعت 18:30 روز 13 اردیبهشت منتشر می شوند.

  روسیه یک سیستم نظارت اینترنتی راه اندازی کرده است

دیدگاهتان را بنویسید