داشبورد جدید Xbox در دسترس آزمایش کنندگان قرار گرفت

مایکروسافت نسخه آزمایشی داشبورد جدید Xbox را به خودی ها ارائه کرده است.

پس از ماه‌ها آزمایش، مایکروسافت بالاخره ظاهر داشبورد جدید ایکس‌باکس را معرفی کرد که باید تجربه جدیدی را در خانه به کاربران بدهد. این ظاهر جدید که برای Xbox Insiders فاش شده است، شامل یک طرح و طراحی جدید است تا تجربه متفاوتی را به کاربران بدهد. مهم ترین ویژگی داشبورد جدید، چیدمان بخش ها و آیکون ها در صفحه اصلی است که در نهایت فضای بیشتری برای دیده شدن تصاویر پس زمینه می دهد. علاوه بر این، تمام کاشی‌های مربوط به فعالیت‌های اخیر پخش‌کننده کوچک شده‌اند تا در نهایت فضای کمتری از صفحه را اشغال کنند.

علاوه بر این، تغییرات دیگری در داشبورد جدید Xbox وجود دارد که برخی از آنها ظریف هستند. با توجه به تصویر فاش شده، می‌توانیم منوی دسترسی سریع جدید را در بالای صفحه اصلی مشاهده کنیم که دارای آیکون‌هایی برای کتابخانه، فروشگاه مایکروسافت، بازی، جستجو و تنظیمات است. نکته مثبت این بخش مربوط به ادغام بسیار خوب آنها با تصویر پس زمینه است.

داشبورد جدید ایکس باکس

سرانجام، مایکروسافت اعلام کرد که این تجربه Home شامل یک ویژگی کاملاً جدید مرتبط با هنر بازی است. در واقع، این ویژگی جدید به بازیکنان این امکان را می دهد که آثار هنری خاص مربوط به خود را در حین حرکت بین بازی های مختلف مشاهده کنند. ویژگی مشابهی در حال حاضر در کنسول پلی استیشن 5 استفاده می شود.

در حالی که داشبورد جدید به‌عنوان یک به‌روزرسانی کامل برای رابط کاربری Xbox شناخته نمی‌شود، می‌تواند گام بزرگی در جهت نمایش بهتر تصاویر پس‌زمینه و آثار هنری هر بازی باشد. بنابراین، احتمالا مورد استقبال بازیکنان Xbox قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این داشبورد جدید همچنان توسط Xbox Insiders در حال تست است و طی هفته های آینده برای تمامی کاربران کنسول عرضه خواهد شد. تا آن زمان، ممکن است شاهد تغییرات بیشتری برای نسخه نهایی این داشبورد جدید باشیم.

  زمانی که RTX 4060 Ti در ژاپن عرضه شد، تنها یک نفر خریدار آن بود

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید