دیالوگ بی پایان برای شخصیت های Skyrim با استفاده از ChatGPT

با استفاده از ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی، مود Skyrim به NPC ها اجازه می دهد تا رویدادها را به خاطر بسپارند و حجم بی نهایت دیالوگ برای صحبت کردن را به خاطر بسپارند.

یکی از سازندگان بازی Skyrim به نام Art From The Machine ماد جدیدی را برای این بازی طراحی کرده است که از ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT استفاده می کند. به شخصیت های غیر قابل بازی (NPC) به من این امکان را داد که یک خاطره و بی نهایت چیز برای گفتن داشته باشم. همچنین می توانید با صدای خود از آنها سوال بپرسید.

طبق گزارش PC Gamer، این مد از قابلیت تبدیل متن به گفتار ابزار ChatGPT استفاده می کند. به شخصیت NPC های بازی به شما این امکان را می دهند که با تکیه بر هوش مصنوعی و با صدای خود به سوالات جدید پاسخ دهید. علاوه بر این، کاربر می تواند از صدای خود برای صحبت در بازی با استفاده از میکروفون استفاده کند.

با این حال، همانطور که در ویدیوی ارسال شده نشان داده شده است، پاسخ های NPC های جدید هنوز کاملا طبیعی نیستند و گاهی اوقات کمی کند هستند. با این حال، این ماد ممکن است نوید بخشی از دنیایی را بدهد که در آن دیالوگ با شخصیت‌های بازی ویدیویی فراتر از فهرستی از متن‌های از پیش آماده شده است و تقریباً در مورد هر چیزی می‌توانید نظر بدهید.

NPC ها در بازی Skyrim

به عنوان مثال، یکی از ویدیوهای Art From The Machine مکالمه ای با Ulfberth War-Bear از Warmaiden در Whiterun را نشان می دهد، جایی که بازیکن از او درباره ساعات کاری فروشگاه می پرسد و حتی از او می پرسد که ساعت تا بسته شدن چقدر است بر اساس یک ساعت درون بازی The فروشگاه زمان باقی مانده است او همچنین شمشیری را که بازیکن در دست دارد توصیف می‌کند و می‌گوید: «به نظر می‌رسد که این یک شمشیر آهنی خوش‌ساخت است که یک جواهر روح در دسته‌اش تعبیه شده است. این طلسم به کاربر اجازه می دهد تا روح دشمنان خود را تسخیر کند.

  کارگردان WandaVision، انتخاب احتمالی مارول برای ساخت یک فیلم Fantastic Four

Art From The Machine همچنین از دنباله ای از سیستم حافظه اصلی برای حافظه و یادآوری رویدادهای NPC استفاده می کند که توسط ChatGPT امکان پذیر شده است.

در حالی که پیشرفت این فناوری کاملاً واضح و چشمگیر است، یکی از بزرگترین سؤالات همچنان باقی می ماند که آیا تولید متن مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند با محتوایی که از ذهن انسان نشات می گیرد از نظر جذابیت و جذابیت برابری کند یا خیر. البته دسترسی به دانش بی نهایت از محتوا در یک بازی جالب است، اما اگر آن محتوا واقعی نباشد و بر اساس تجربه و هویت انسانی خودمان نباشد چه؟ فقط زمان می تواند بگوید.

دیدگاهتان را بنویسید