زوئی دویچ به جدیدترین فیلم کلینت ایستوود پیوست

Zombieland: Double Tap، Zoe Deutch، ستاره فیلم Double Tap، جدیدترین بازیگر فیلم Indictment شماره 2 کلینت ایستوود است.

کلینت ایستوود کارگردان و بازیگر و فیلمبردار خارق العاده 92 ساله، دوباره با همکاری برادران وارنر، در حال ساخت جدیدترین فیلم خود و اکنون جدیدترین فیلم خود است. اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم اضافه شده است. ددلاین گزارش داد که زوئی دویچ بازیگر 28 ساله آمریکایی پس از قراردادی با برادران وارنر به جمع بازیگران فیلم منصفه شماره 2 اضافه شده است. پیش از این حضور نیکلاس هولت و تونی کولت در این فیلم تایید شده بود.

گفته می‌شود که فیلم جدید ایستوود، که در حال حاضر با نام تولیدی هیئت منصفه شماره ۲ است، بر روی یک هیئت منصفه قاتل تمرکز دارد که می‌فهمد ممکن است قاتل او باشد و بنابراین برای تسلیم شدن یا دستکاری تلاش می‌کند. رای هیئت منصفه برائت است. انتظار می رود هیئت منصفه شماره 2 چهلمین فیلم به کارگردانی ایستوود باشد که کارگردانی و نگارش فیلمنامه آخرین فیلمش را نیز بر عهده داشته است. ایستوود تاکنون برنده 4 جایزه اسکار بوده و حرفه بازیگری درخشانی دارد.

چهره کلینت ایستوود در دوران پیری

جاناتان آبرامز همچنین به ایستوود در نوشتن فیلمنامه شماره 2 Juror کمک کرد. ایستوود از سال 2008 به طور انحصاری با برادران وارنر و گرن تورینو کار کرده است و 10 فیلم از جمله Invictus، Sully، American Sniper و Richard Jewell را برای Warner کارگردانی کرده است. Cry Macho آخرین فیلم ایستوود بود که در سال 2021 در سینماها و HBO Max اکران شد.

زوئی دویچ در فیلم هایی مانند آکادمی خون آشام، پدربزرگ کثیف، چرا او؟، قبل از سقوط، هنرمند فاجعه، گل، تنظیم آن، بوفالو، سرزمین زامبی: دو ضربه، لباس، بازی کرده است، یک فیلم خوب نیست، فیلم چیزی دارد. از تیفانی» و مجموعه تلویزیونی «سیاست مدار» و از سال 2022 او را در فیلم دیگری ندیده ایم.

  Redmi Note 11 Pro معرفی شد. بهترین میان رده شیائومی در هر دو نسخه 4G و 5G

دیدگاهتان را بنویسید