معرفی رویداد خیریه Loot for Good برای بازی Call of Duty: Warzone 2

اکتیویژن با انتشار یک تریلر از رویداد خیریه Loot for Good در بخش DMZ بازی Call of Duty: Warzone 2 خبر داد.

Call of Duty: Warzone 2 Fundraiser اخیراً رویداد جمع‌آوری سرمایه جدیدی را برای حالت DMZ Call of Duty: Warzone 2 راه‌اندازی کرده است. این رویداد Loot for Good نام دارد و Activision مقداری پول را برای فعالیت بازیکنان در مسابقات DMZ به موسسه خیریه Duty Cycle اهدا خواهد کرد. به طور خاص، ناشر Call of Duty برای هر بازیکنی که در بازی به 30000 دلار برسد، 1 دلار و برای هر بازیکنی که در بازی به 1 میلیون دلار برسد، 10 دلار اهدا خواهد کرد. بازیکنان می توانند به روز رسانی های روزانه عملکرد خود را در این رویداد مشاهده کنند.

طبق گفته اکتیویژن، افرادی که در مسابقات رویداد Loot for Good شرکت کنند و حداقل 30000 دلار ماین کنند، جایزه درون بازی دریافت خواهند کرد. Activision قصد دارد تمام درآمد حاصل از این رویداد را برای حمایت از جانبازان اهدا کند.

دن گلدنبرگرویداد Loot for Good به طرفداران Call of Duty: Warzone 2 فرصتی برای تجربه بازی می دهد. [همان] کاری که آنها همیشه می خواستند انجام دهند حمایت مستقیم از کهنه سربازان است. “این ابتکار نه تنها سرگرم کننده است، بلکه می تواند آگاهی و آگاهی عمومی را در مورد اهمیت یافتن شغل بهتر برای بازنشستگان افزایش دهد.”

در Call of Duty: Warzone 2 با سلاح های غوغا بجنگید

Call of Duty Endowment با سازمان های خصوصی حمایت از کهنه سربازان در ایالات متحده و بریتانیا همکاری می کند تا کار برای کهنه سربازان آسان تر شود. طبق گزارش Activision، بازوی خیریه Call of Duty در سال گذشته رکورد عملکرد سالانه خود را شکست و بیش از یک میلیارد دلار برای حمایت از کهنه سربازان جمع آوری کرد.

  ارائه بسته های اقتصادی برای مکالمات بین المللی از ماهواره اول

گلدنبرگ افزود: زمانی که 14 سال پیش بخش خیریه را راه اندازی کردیم، هدف ما تمرکز بر وضعیت بد اقتصادی بازنشستگان جنگ بود. تا امروز برای 118000 جانباز شغل معناداری ایجاد کرده ایم. با این حال، کار بیشتری مورد نیاز است. به خصوص برای جانبازان زن که دو تا سه برابر بیشتر از همتایان مرد خود در معرض بیکاری هستند.»

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید