نقش سیدنی چندلر در سریال FX Alien

سیدنی چندلر، ستاره فیلم Don’t Worry Baby به عنوان بازیگر اصلی سریال Alien شبکه FX انتخاب شد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم سیدنی چندلر، بازیگر فیلم نگران نباش عزیزم و سریال کوتاه تپانچه به عنوان بازیگر اول سریال بیگانه شبکه FX معرفی شد. این بازیگر آمریکایی نقش یکی از شخصیت های اصلی سریال را بازی می کند اما جزئیات دیگری از داستان و شخصیت ها وجود ندارد. البته در این سریال شخصیت هایی از فیلم های بیگانه حضور نخواهد داشت.

جان لندگراف در اواخر سال 2020 تایید شد که وقایع سریال Alien در سیاره زمین اتفاق می افتد. در گذشته، جان لندگراف اعلام کرده بود که این سریال تقریباً 70 سال آینده سیاره زمین را نشان می دهد و پیش درآمدی برای اولین فیلم از سری Alien خواهد بود. با توجه به اینکه اتفاقات فیلم بیگانه به کارگردانی ریدلی اسکات وقایع سریال FX Alien که در سال 2122 اتفاق می‌افتد تقریباً 30 سال قبل از نبرد الن ریپلی با زنومورف رخ می‌دهد.

نوح هاولی او پیش از این در مصاحبه ای با Square Media جزئیات بیشتری از سریال Alien را با طرفداران به اشتراک گذاشته بود: «ما در سینما هستیم. [بیگانه] ما Weiland-Yutani را داریم که ظاهراً روی توسعه هوش مصنوعی کار می‌کند، اما اگر شرکت‌های دیگر در تلاش برای یافتن جاودانگی از راه‌های دیگری مانند توسعه ماشین‌های انسانی یا به دست آوردن فرانسوی‌ها باشند، چه؟ کدام یک از این فناوری ها برنده خواهد شد؟ من این وضعیت را به عنوان یک رویارویی دوست دارم ادیسون، وستینگهاوس و تسلا میدانم. یکی از آنها باید برق را در انحصار خود درآورد. ما فقط نمی دانیم که در نهایت چه کسی موفق خواهد شد.”

  شناسایی چندین علامت مشخصه ژن های سرطانی

نوآ هاولی فیلم Alien را برای FX تهیه کرد. این کارگردان، تهیه کننده و نویسنده آمریکایی با تولید سریال درام-کمدی جنایی فارگو به شهرت رسید. اثری اقتباس شده از فیلمی به همین نام به کارگردانی برادران کوهن انجام شد. با توجه به بازی درخشان Noah Hawley در Fargo و کار عالی FX در تولید اقتباس تلویزیونی What We Do in the Shadows می توان به Alien امیدوار بود.

دیدگاهتان را بنویسید